Jak zdobyć wejściówkę na mecz Widzewa z Termaliką? Trzeba pomóc klubowi

Mimo faktu, że Widzew walczy jedynie o utrzymanie w I lidze, zainteresowanie meczami łodzian jest ogromne. Wszyscy kibice nie zmieszczą się na kameralnym stadionie w Byczynie, dlatego klub zdecydował się na oryginalną dystrybucję zaproszeń.
Aby otrzymać zaproszenie, należy się zarejestrować na specjalnej stronie https://ks-widzew.pl/wniosek/, na której należy wypełnić wniosek z prośbą o rezerwację zaproszenia na mecz. Jak informuje klub, to jedyna możliwość otrzymania wejściówki na mecze rozgrywane na obiekcie w Byczynie, bowiem w dniu meczu ich dystrybucja nie będzie prowadzona. Co więcej, zaproszenia będą przyznawane wyłącznie osobom, które zarejestrują swoją chęć udziału w poszczególnych spotkaniach Widzewa. Najciekawsze jest jednak, że wejściówki otrzymają kibice, którzy odpowiednio zadeklarują sposób wspierania klubu. We wniosku należy wpisać kwotę, jaką przeznaczy się za bilet, oraz ewentualnie inną formę pomocy Widzewowi. Nie trzeba chyba tłumaczyć, że Widzew raczej nie odmówi wejściówek osobom, które zaoferują najwięcej pieniędzy, by zobaczyć na żywo mecz drużyny.

Po wysłaniu wypełnionego formularza w ciągu 24 godzin roboczych zostanie odesłana informacja zwrotna o przyznaniu zaproszenia na mecz. Zawarte będą w niej także szczegóły dotyczące sposobu odbioru wejściówki. Brak odpowiedzi ze strony klubu w ciągu doby oznacza, że nie został on uwzględniony.