Sport.pl

Piłkarz Miedzi po meczu z Widzewem: "To nie była zemsta na Wojciechu Stawowym"

- Nikt nie miał w głowie tego, by coś udowadniać trenerowi Wojciechowi Stawowemu - mówi Mateusz Szczepaniak, piłkarz Miedzi Legnica, który strzelił Widzewowi aż trzy gole. Mecz zakończył się wynikiem 6:1 dla rywali łodzian
Stawowy, który teraz jest trenerem Widzewa, na początku sezonu pracował w Legnicy. Podobnie jak w Łodzi, próbował narzucić swój styl polegający na wymianie wielu podań. Niestety Miedź nie potrafiła grać w ten sposób, przez co przegrywała, i trener został zwolniony. Jego odejście odbiło się dużym echem, ponieważ prezes legniczan w wywiadach prasowych nie pozostawił na Stawowym suchej nitki. Krótko mówiąc, trener Widzewa w Legnicy nie jest zbyt lubiany. Czy wygrana Miedzi aż 6:1 z drużyną byłego szkoleniowca to pstryczek w nos? - Nikt nie miał w głowie tego, by coś udowadniać trenerowi Wojciechowi Stawowemu. Każdemu z nas pracowało się z nim dobrze i nikt nie podchodził do tego meczu w kategoriach zemsty czy rewanżu. Po prostu walczymy o ligowe punkty i tylko to się liczy - mówi Mateusz Szczepaniak, który w meczu z Widzewem strzelił hat tricka. - Widzew zagrał ryzykowną piłkę i nadział się na kilka kontr. We wcześniejszych meczach my też popełnialiśmy podobne błędy. Tak jak kiedyś mówiło się o nas, mówi się teraz o Widzewie.

Piłkarz Miedzi podkreśla, że nie był to jednak łatwy mecz dla legniczan. - Początek meczu pokazał, że Widzew gra piłką, tylko nie stwarza sytuacji - mówi piłkarz. - A czy wziąłbym wynik 1:0 w ciemno, tak jak przed meczem mówił Kevin Lafrance? Raczej nie. Nie jestem minimalistą, żeby zadowalała mnie tak skromna wygrana. Tym bardziej że wynik jest sprawą otwartą i żadnego nie brałbym w ciemno.

Więcej o:
Komentarze (5)
Piłkarz Miedzi po meczu z Widzewem: "To nie była zemsta na Wojciechu Stawowym"
Zaloguj się
 • saymon1908

  Oceniono 22 razy 14

  Masz rację chłopcze to nie była zemsta, to była egzekucja buhaha ma swoją wymowę w jaki sposób został potraktowany wuefista Jeziorny w Legnicy, chyba nie bez powodu ? a w grudniu ubiegłego roku byczyńskie świniopasy dostały amoku jakiego to super fachowca im prezes Sutek zatrudnił buhaha a ostrzegali przed nim z tych klubów w których Jeziorny pracował, że po nim zostanie tylko popiół i zgliszcza buhaha i na szczęście mieli rację.

 • bruna5

  Oceniono 24 razy 14

  Łódź pozdrawia Legnicę. Brawo Miedziowi!

 • saymon1908

  Oceniono 10 razy 4

  Tylkowstydzew2004 no i jak wyglądasz ??? Żałosny śmierdzielu wiem co piszę, bo mam lepsze kontakty od wazeliniarzy Z GW. Jak zwykle pokazałeś menelu swoje chamstwo i prostactwo bo tylko to potrafisz, jakakolwiek merytoryczna wymiana przerasta cię 1000 razy, poziom mniej niż zero. Twoje kompleksy i gigantyczna frustracja dla mnie rzecz bezcenna buhaha

 • jabol1910

  Oceniono 13 razy -5

  Koniec obecnego porządku jest blisko.
  Miejmy nadzieję że FC Łódź nadchodzi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX