Sport.pl

Przerwana budowa stadionu Widzewa. Znaleziono ludzkie szczątki

W czwartek podczas rozbiórki stadionu Widzewa znaleziono ludzkie szczątki. Prace budowlane zostały przerwane
Budowlańcy poinformowali policję, która aktualnie zabezpiecza szczątki. - Przed godz. 10 przy rozbiórce trybuny od strony Tunelowej natrafiono na ludzkie kości - mówi asp. sztab. Radosław Gwis z Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. - Prace przerwano i wezwano policję. Po oględzinach doszliśmy do wniosku, że są to stare kości. W tej sytuacji wezwaliśmy na miejsce archeologa i on zajmie się dalszymi badaniami.

Nie wiadomo jednak, na jak długo budowa zostanie przerwana. - Aktualnie na miejscu są jeszcze policjanci i zabezpieczają szczątki. Wykluczamy jednak historię, że są to podrzucone świeże kości. Wiadomo, że co chwila w mieście znajduje się stare niewypały czy niewybuchy. Nie ma powodu do obaw, bo szczątki mogą mieć nawet po 60-70 lat.

Więcej o:
Komentarze (30)
Przerwana budowa stadionu Widzewa. Znaleziono ludzkie szczątki
Zaloguj się
 • nietyp

  Oceniono 67 razy 47

  Toż to jakiś wierzyciel Pawelca i Grajewskiego z dawnych czasów... Pewnie kasy się domagał.

 • r67

  Oceniono 62 razy 42

  prawdopodobnie są to ostatnie szczątki łódzkiego futbolu.
  (alea iacta est...)

 • katolik39

  Oceniono 17 razy 15

  Myślę, że to koniec z widzewem i ze stadionem. Może się mylę, ale..... Zbieg okoliczności ??? Nie wierzę.

 • zqredzik

  Oceniono 41 razy 11

  Widzewski trup nie da o sobie zapomnieć. Podobnie było w 2004r. Jak to mówią, gÓwno zawsze wypłynie.

 • saymon1908

  Oceniono 32 razy 10

  na 100% są to szczątki Abrahama Cackolaugmana założyciela TRMF-u buhahahaha ale was robią w jajo byczyńskie frajery buhahaha

 • 8c

  Oceniono 72 razy 10

  W takiej sytuacji należy zabezpieczyć ( wygrodzić cały teren ) miejsce i grupa fachowców archeologów ( nie mylić z " łódzkimi " pismakami ) powinna dokładnie sprawdzić miejsce bo możliwe, że teren ten to cmentarz lub inna zborowa mogiła. Zmarłym należy się szacunek nawet na t/z dzikich terenach.
  Byłaby wielka tragedia gdyby w miejscu pochówku wybudowali parkingi lub gawiedź urządzała sobie koncerty czy inne ludowe występy.

 • norez

  Oceniono 14 razy 6

  " Nie ma powodu do obaw, bo szczątki mogą mieć nawet po 60-70 lat. " - dobrze, że redaktor tak napisał bo już się obawiałem, nie wiem czego ale się obawiałem.. pseudodziennikarska żenada.. i wstyd.

 • martin1939

  Oceniono 34 razy 4

  Co to ? Czyzby komunisci rozstrzelali tam zolnierzy i ludzi z partyzantki AK a pozniej aby wszystko ukryc i przyklepac postawili tam stadion? A moze byl tam jakis cmentarz? Bo przeciez komuchom bylo wszystko jedno, niszczyli koscioly to stary cmentarz mieli gleboko gdzies. Trup trafil na trupa :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX