Sport.pl

Sylwester Cacek na dłużej prezesem Widzewa

Sylwester Cacek przesunął swoją rezygnację z funkcji prezesa Widzewa. Ma nim być do 11 czerwca
Widzew poinformował niedawno, że Cacek złożył radzie nadzorczej rezygnację z funkcji prezesa klubu. Miał nim być tylko do końca maja. Teraz klub wydał jednak komunikat, że będzie nim dłużej:

"W dniu 11.06.2015 roku odbędzie się posiedzenie Rady Nadzorczej RTS Widzew Łódź S.A., której głównym tematem będą zmiany w zarządzie Spółki. W związku z powyższym mając na uwadze zachowanie ciągłości funkcjonowania Spółki na prośbę Przewodniczącego RN Sławomira Pawłowskiego Prezes Zarządu Sylwester Cacek przesunął rezygnację z funkcji Prezesa Zarządu i Członka Zarządu z dnia 31.05.2015 roku na dzień 11.06.2015 roku" - napisał klub w komunikacie.

Więcej o:
Komentarze (37)
Sylwester Cacek na dłużej prezesem Widzewa
Zaloguj się
 • ajzyk1922

  Oceniono 77 razy 39

  Jak najdłużej panie Sylwusiuniunieńku kochany !

 • piastow1908ruda

  Oceniono 68 razy 28

  A jednak kabaret trwa dalej Ole Ole...... Sylwek nie daj się Ole Ole........ Łódź jest z tobą Ole Ole........

 • saymon1908

  Oceniono 43 razy 19

  Sylvio przesuń jeszcze o kilka miesięcy jak już rozpocznie się proces likwidacji, wówczas twoja zemsta będzie słodka i wyjątkowo okrutna a byczyńskie kmioty zapamiętają ją do końca swego marnego życia buhahaha

 • el.pistolero

  Oceniono 42 razy 18

  No i git! Frajerzy kupują akcje, prezes trwa :) W podobny sposób, swego czasu zrobiono w konia Zdanowską, posuwając się do szantażyku związanego z wyimaginowaną likwidacją klubu. Jezusicku, ile frajerstwa w mieście Łodzi.

 • SEWERYN KARDAS

  Oceniono 30 razy 16

  przeciez wiadomo po co ten pajac przedłuża swój pobyt w klubie...pilnuje by aby czasem nie znalazły sie pieniążki na spłate bieżących zaległości i dostanie licencji na 2 ligę, jak upodlić klub to na maxa knur zje...bany

 • t_78

  Oceniono 40 razy 16

  Na szczęście...
  Widzew uratowany... ;-)

 • williamwalace

  Oceniono 27 razy 7

  Cacek i ludzie którymi się otacza są do siebie bardzo podobni. Wszystko co dotyczy Widzewa robią bardzo źle ale mylić się jest rzeczą ludzką. Największą tragedią Widzewa za czasów Cacka jest to że on sam i jego „profesjonaliści” chcą to co zepsuli naprawiać w nieskończoność aż do upadku klubu… bo chyba tylko upadek może uwolnić Widzew od tego cymbała. Niestety. Objawem ciężkiej choroby Sylwestra jest na pewno to że traktuje Widzew jako spółkę która jest niezależna od kibiców. Na kibicach mu nie zależy zupełnie co udowadniał setki razy wraz ze swoim dworem. Zadłużył klub po uszy a teraz do wszystkich ma pretensje że jak nie spłacą za niego to on obrazi się i wycofa z Widzewa. Facet jest chory psychicznie. Zamiast zabiegać o kibiców i sponsorów to chce żeby jego błagano na kolanach żeby nie odchodził bo przecież on Sylwester jest zbawicielem…. Facet od 8 lat niszczy i degraduje markę Widzew. Marek Zub pokazał jaki z niego fachowiec w Bełchatowie ostatnio. Bilans 0-2-6 i wypad za bramę. To jest właśnie przedstawiciel Cacka fachowców od siedmiu boleści. Lista „profesjonalistów” z Widzewa: Sylwester i Mateusz Cacek, Marek Zub, Bakalarczyk, Animucki, Michał Wlaźlik, Michał Kulesza, Paweł Młynarczyk, Tylak, Rafał Pawlak, Wojtek Stawowy Plus cała rzesza zawodnik których ściągnęli przez pomyłkę do Widzewa pseudo działacze.

 • kraq

  Oceniono 12 razy 6

  panie Sylwestrze proszę dalej robić swoje! ma Pan pełne poparcie kibiców

 • Jack Light

  Oceniono 13 razy 5

  Panie Sylwestrze - tak trzymać!
  Psy szczekają, a karawana dalej leci w dół!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX