Jest nowy Widzew! Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź

Dokument nowego Widzewa z KRS

Dokument nowego Widzewa z KRS (jar)

Wiemy już, jak będzie nazywało się nowe stowarzyszenie, które będzie kontynuowało tradycję Widzewa Łódź
Na godz. 11 zaplanowano specjalną konferencję prasową, podczas której zostaną ogłoszone szczegóły dotyczące nowego Widzewa. Łódź.sport.pl dotarł do dokumentu Krajowego Rejestru Sądowego nowego stowarzyszenia. Jak możemy w nim przeczytać, Widzew będzie występował pod oficjalną nazwą "Stowarzyszenie Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź", dlatego w nazwie wciąż będzie skrót "RTS". Podmiot został zarejestrowany w sądzie 2 lipca, a swoją siedzibę będzie miał na ul. Widzewskiej. Nowy Widzew nie posiada statusu organizacji pożytku publicznego.

Komentarze (124)
Jest nowy Widzew! Reaktywacja Tradycji Sportowych Widzew Łódź
Zaloguj się
 • williamwalace

  Oceniono 37 razy 17

  Nikt nie chodzi do Sphinxa i firma upada. Najprostsze i bezpieczne rozwiązanie. Przykra sprawa z tym Widzewem. Ośmioletnie rządy Cacka, obecny start od zera to praktycznie kilkanaście lat w plecy dla Widzewa. Dla mnie żadnym pocieszeniem jest to że akademia piłkarska praktycznie już nie istnieje. Widzew ma dużą szanse na odrodzenie i powrót do ekstraklasy. Czy ta sztuka uda się w ciągu 4 lat ?!

 • przemol_live

  Oceniono 23 razy 15

  Chociaż za wami nie przepadam jako ŁKS-iak który ma na karku 43 lata, to życzę wam poukładania spraw i do zobaczenia na kibicowskim szlaku, derby w tej naszej beznadziejnej lidze były kwintesencją kibicowania, pomijam poziom piłkarski.

 • Paweł Kowalczyk

  Oceniono 56 razy 12

  Czekam teraz mihal_501 na to jak będziesz ładnie opisywał jakie to złe i niedobre tworzenie nowego stowarzyszenia i unikanie płacenia zadłużenia - tak jak robiłeś w sprawie ŁKS-u:) Oczywiście jako osoba która nie jest hipokrytą będziesz tez pisał o tym że nowy twór nie kontynuuje tradycji RTS Widzew:) Przecież my nie may takiego prawa no to wy też nie:)

 • 3jw60

  Oceniono 12 razy 2

  W całej tej kombinacji chodzi o jedno, tak zakręcić sprawami formalnymi aby przytulić byłe sukcesy a pozbyć się długów. Żadne kombinacje nie przykryją tego oszustwa. Ktoś przecież powinien kasę otrzymać, inny ktoś nadużył kryjąc się pod logo drużyny zaufania i oszukał wierzycieli. Jakoś nie widzę niesmaku tą sytuacją.

 • j0922

  Oceniono 8 razy 2

  "Łódź.sport.pl dotarł do dokumentu Krajowego Rejestru Sądowego nowego stowarzyszenia"- geniusze. Jak ktoś nie zna KRS 0000565812, to wystarczy w wyszukiwarce Ministerstwa Sprawiedliwości wpisać "reaktywacja" i kod z obrazka.
  Prezes z Koluszek!!! Członek spod Lidla na Teo, a wszystko firmuje Pan Piłkarz Andrzej Możejko (szacun).

 • noriakikassai

  Oceniono 16 razy 2

  ochłońcie widzewiacy bo na razie to macie gołębia na dachu.
  Nazwa farbowana na RTS Widzew, siedziba inna, a jaki herb będzie? jaka drużyna będzie? kto będzie grał z dawnych piłkarzy Widzewa? kto będzie z dawnych działaczy? Nowi ludzie, nowe godło, nowa nazwa (nawet jak skrót taki sam) to nowy klub co tu będzie przeniesione ze starego Widzewa poza "chęciami kontynuacji tradycji", na kim niby ma być oparta ta kontynuacja?

  Myślicie ,że wystarczy założyć nowe stowarzyszenie o podobnej nazwie i ogłosić to na kilku portalach? A co ze starym RTS Widzew? Przecież nadal istnieje jest członkiem PZPN i też może również wystartować od 4 ligi ze starym herbem, starą nazwą, stara siedzibą :)
  To ,że kibice myślą "hura, mamy nowy-stary Widzew" to wcale nie znaczy ze coś osiągnęli. Dopiero teraz zacznie się bałagan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX