Inauguracja Widzewa w sobotę o godz. 17

Czwartoligowe rozgrywki piłkarze Widzewa rozpoczną w najbliższą sobotę meczem z Zawiszą w Pajęcznie. Mecz rozpocznie się o godz. 17
Z kolei w drugiej kolejce drużyna trenera Witolda Obarka pojedzie do Zelowa na mecz z Włókniarzem. To spotkanie rozegrane zostanie już w środę 19 sierpnia o godz. 17.30.

W trzeciej kolejce 22 sierpnia w sobotę Widzew zagra w Rzgowie z Zawiszą o godz. 16, a w czwartej - w sobotę 29 sierpnia o godz. 15 z Omegą w Kleszczowie.

Dokładnego terminu meczu z Astorią Szczerców, który widzewiacy także rozegrają na wyjeździe, Łódzki Związek Piłki Nożnej, czyli organizator rozgrywek, jeszcze nie opublikował. Wiadomo tylko, że ma się odbyć 2 września. Z kolei z KS Paradyż Widzew zagra na boisku rywala 5 września o godz. 17. Nie jest jeszcze znany dokładny termin pierwszego meczu łódzkiej drużyny w roli gospodarza, czyli pojedynku z Polonią Piotrków. Mecz ma zostać rozegrany na stadionie SMS przy ul. Milionowej, ale nie jest to jeszcze pewne w 100-procentach, bo najpierw obiekt trzeba dostosować do wytycznych policji.

Cały terminarz rundy jesiennej w czwartej lidze dostępny jest na stronie ŁZPN.