Zbigniew Boniek jedzie na mecz Widzewa. "Trzeba to zobaczyć"

Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek (ŁUKASZ NOWACZYK)

W środę Widzew rozegra drugi mecz w czwartej lidze. Spotkanie w Zelowie zamierza obejrzeć Zbigniew Boniek
Najlepszy piłkarz w historii łódzkiego klubu, a obecnie prezes PZPN, od początku wspiera i kibicuje Reaktywacji Tradycji Sportowych Widzew, czyli stowarzyszeniu, które wzięło się za odbudowę klubu. Boniek nie mógł być na czwartkowej prezentacji nowej drużyny, ale przysłał bardzo osobisty list. "Kieruję do Was ten list z wielkim wzruszeniem i podziwem dla Waszej pięknej roboty. Ze wzruszeniem, bo Widzew żyje, Widzew gra i wróci - jestem o tym przekonany - do elity polskiego futbolu. (...) Z podziwem, bo w tych trudnych chwilach znalazła się grupa widzewiaków, którzy podjęli się ratowania naszego Widzewa (...)" - napisał m.in.

W sobotę nowa drużyna prowadzona przez trenera Witolda Obarka pokonała na inaugurację ligi Zawiszę Pajęczno. Bońka tam nie było, ale już przed tym meczem planował wybrać się na kolejny. - Jak Widzew wygra, to się widzimy na następnym - mówił nam. Łódzka drużyna wygrała 1:0, więc... "Widzew zaczął dzisiaj swoją wspinaczkę do wielkiej piłki, wygrywając 1:0 w. 19-go o 17.30 w Zelowie, trzeba to zobaczyć!!!" - napisał na Twitterze.

Komentarze (34)
Zbigniew Boniek jedzie na mecz Widzewa. "Trzeba to zobaczyć"
Zaloguj się
 • 7abc7

  Oceniono 45 razy 23

  Jak będzie Boniek to szacun.

 • billshankly

  Oceniono 38 razy 14

  Lubię to !

 • williamwalace

  Oceniono 38 razy 12

  Jeśli stać mnie a nie wspieram klubu przyczyniam się do wegetacji Widzewa w niższych ligach. Przykładów wegetacji znanych klubów w Polsce jest wiele. Od przyszłego sezonu zaczną się prawdziwe schody żeby pokonać pierwszy z nich potrzebujemy ok 2,5 milionów, nie znam możliwości finansowych osób które podjęły się wyzwania odbudowy Widzewa ale skoro w tym roku budżet wynosi 0.5 miliona to za rok Ci sami ludzie będą musieli wydać 5 razy tyle. Czy stać ich na to? Wolałbym nie sprawdzać tylko wpłacić 10-20 miesięcznie i przy dużej liczbie takich jak ja być pewnym że Widzew stać na awans.

  Kwota 15 milionów jest dość dokładna bo wyliczenia prowadzenia klubu zdolnego do awansu "po kosztach" skończy się tym że Widzew wróci do ekstraklasy ale za 20 lat albo nigdy. Z prowadzeniem klubu jest jak z remontem w domu zawsze dochodzi 20 % do zakładanej początkowo sumy dlatego moje założenia potrzebnych kwot są słuszne.

 • eeepc1910

  Oceniono 35 razy 9

  Lubię to!

 • widzewiak23d

  Oceniono 14 razy 8

  Widzewiacy mam do was jedną prośbę nie wdawajcie się w wymianę zdań z kibicami AP bo to nie ma sensu po co macie się zniżać do ich poziomu. Historia już pokazała na co AP stać my pomagajmy naszemu klubowi :)

 • williamwalace

  Oceniono 37 razy 7

  Przez 3 dekady Widzew dostarczał Nam wszystkim wiele radości. Teraz potrzebuje naszej pomocy, niewielkiej ale systematycznej. Wystarczy 1% swojego dochodu – praktycznie każdego na to stać. Przekazanie na klub 1% dochodu co miesiąc nie zrujnuje domowego budżetu a dla klubu może okazać się zbawienne. Nie chcesz się nadwyrężać wpłacaj dychę miesięcznie. Wsparcie na zasadzie dobrowolnych wpłat. Przelewam systematycznie raz w miesiącu niewielką dla mnie kwotę na odbudowę klubu. Co w ten sposób zyskuję? Satysfakcje, spokojne sumienie wynikające z faktu, że nie pozostaję bierny, że daję coś od siebie a nie tylko oczekuję od innych. Co zyskuje klub? Zwiększa budżet ale też medialność i możliwość pozyskiwania kolejnych sponsorów. Niewielki wydatek a możesz nim znacząco wpłynąć na przyszłość Widzewa.

  Wejdź na stronę www.laczynaswidzew.pl a tam kliknij na zakładkę „dowiedz się jak możesz wesprzeć klub”. Budżet na sezon 2015/2016 jest zabezpieczony ale w 3 lidze potrzeby budżetowe wzrosną 4-5 krotni. Minimalne koszty awansu do Ekstraklasy to 15 milionów, w przypadku 4 awansów z rzędu. Ktoś te pieniądze musi wydać a zawsze łatwiej zrezygnować z 10-20 złotych miesięcznie niż wyłożyć setki tysięcy czy miliony. W jedności siła!

  - awans do 3 ligi 0.5 miliona
  - awans do 2 ligi 2.5 miliona
  - awans do 1 ligi 4 miliony
  - awans do elity 8 milionów

  Naszym celem jest ekstraklasa w sezonie 2019/2020!

 • michal_501

  Oceniono 11 razy 5

  hahahahahaha, ale szczynom spod znaku Dawida skacze ciśnienie ! Lubię to ! Białe kundelki a was zaszczyciła swoją obecnością wasza mega ikona Igorek S ? Czy nie dał rady dowlec się do waszego "obiektu piłkarskiego" ? Jaki klub takie ikony !!!!!!! Jesteście tłem pajace !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX