Sport.pl

Są dodatkowe zaproszenia na mecz Widzewa z Astorią Szczerców

W środę o godz. 17 Widzew zagra w Aleksandrowie Łódzkim z Astorią Szczerców. Klub ma jeszcze zaproszenia na ten mecz.
Spotkanie w Aleksandrowie nie będzie imprezą masową, więc z trybun będzie mogło je obejrzeć do tysiąca widzów. Większa pula zaproszeń trafiła już do kibiców zrzeszonych w stowarzyszeniach i to tam zostaną rozdzielone. Część z nich będzie jednak dostępna dla wszystkich.

Zaproszenia można odbierać 1 września w godz. 12-18 oraz w środę w godz. 9-13 w siedzibie klubu przy ul. Potokowej 12 w Łodzi (Stadion Victorii na Stokach). Kibiców, którzy nie będą mogli być w środę na stadionie w Aleksandrowie wspólnie z Widzewem, zapraszamy na relację wideo w internecie. Transmisja rozpocznie się o godz. 16.45 na stronie lodz.wyborcza.pl.

Więcej o:
Komentarze (9)
Są dodatkowe zaproszenia na mecz Widzewa z Astorią Szczerców
Zaloguj się
 • michal_501

  Oceniono 20 razy 12

  @srajmon-jabol2013
  ty będziesz pierwszy warował przy monitorze i oglądał mecz RTS-u WIDZEWA ŁÓDŹ biała ściero !

 • www1908

  Oceniono 4 razy -4

  60 tys. sprzedanych kart kibica,setki tysiecy klikaczy w necie i stadion w Aleksandrowie nie będzie zapełniony po brzegi ? wstydzew nie moze uzbierać tysiąca osób ? SKANDAL !!!

 • saymon1908

  Oceniono 29 razy -11

  ale wy jesteście żałośni, napinacie się ile to milionów kiboli ma wstydzew a tu nawet tysiąca nie możecie rozdać za darmochę buhahahaha prawdziwi kibice oryginału RTS Widzew, który nie istniej od 11 lat mają was głęboko w du,pie a ta garstka kmiotków z okolicznych wiosek to jak widać za mało, żeby wykorzystać wszystkie zaproszenia buhahaha po co wy się pchacie tam gdzie was nie chcą ? grajcie cały czas po wiochach i zawsze będzie komplet buhahahaha bo w Łodzi każdy wie, że liczy się tylko ŁKS !!! a wy amatorzy z niższej ligi nie macie prawa głosu. Co tak skromnie ? tylko w necie a gdzie Canal+, Eurosport, Polsat Sport, Orange i TVP Sport ? kto normalny chciałby oglądać taką żałosną amatorską kopaninę ??????????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX