Sport.pl

Widzew Łódź - Astoria Szczerców. Zmiany w kadrze Widzewa

O godz. 17 rozpocznie się pierwszy mecz w tym sezonie, w którym Widzew będzie gospodarzem. W Aleksandrowie Łódzkim podopieczni Witolda Obarka zagrają z Astorią Szczerców. Znamy już kadrę Widzewa na to spotkanie
W Aleksandrowie na pewno nie zagrają Aleksander Majerz oraz Łukasz Fornalczyk. Pierwszy nabawił się kontuzji stawu skokowego. Drugi z nich ma poważniejszy uraz, ale wciąż czeka na specjalistyczne badanie. W ich miejsca do składu wskoczyli Damian Marcioch, który dobrze zagrał w meczu Pucharu Polski, oraz powracający do osiemnastki Nikodem Kasperczak. Być może w spotkaniu wystąpi także Adrian Budka, który wcześniej borykał się z urazem mięśnia czworogłowego.

Kadra Widzewa na mecz z Astorią Szczerców: Michał Sokołowicz, Michał Chachuła, Michał Pietras, Daniel Maczurek, Damian Dudała, Michał Polit, Mateusz Milczarek, Kamil Bartos, Princewill Okachi, Mariusz Rachubiński, Adrian Budka, Michał Czaplarski, Nikodem Kasperczak, Igor Świątkiewicz, Damian Gilarski, Adrian Kralkowski, Kamil Wielgus, Damian Marcioch.

Więcej o:
Komentarze (9)
Widzew Łódź - Astoria Szczerców. Zmiany w kadrze Widzewa
Zaloguj się
 • wielki-widzew

  Oceniono 9 razy 3

  Wielki Widzewie - dziś kolejny krok ku odbudowie wielkiej marki!

 • saymon1908

  Oceniono 13 razy -3

  buhahaha ale fotę strzelili instruktorowi Obufecikowi, coś między idiotą a debilem buhahaha ale tak właśnie się prezentują wieśniaki z amatorskiej Reanimacji Trupa Sportowego Wstydzew Koluszki, bezdomnej bandy przebierańców buhahaha a gryzipiórki ze szmatławca GW niech przestaną kłamać bo ten cieć od Syguły nie jest żadnym trenerem, nie ma na to papierów a, że prowadzi drużynę to efekt kolejnego przekrętu towarzysza Edwarda P.

 • jabol1910

  Oceniono 18 razy -6

  Z daleka widać że Ogarnek za kołnierz nie wylewa, nawet gdy jest akurat trzeźwy.
  Codziennie rano po drodze do pracy mijam wypełzających na światło dzienne identycznie wyglądających żuli.
  Boże, co wóda zrobiła z fajnego chłopaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX