Widzew Łódź - Astoria Szczerców. Zmiany w kadrze Widzewa

O godz. 17 rozpocznie się pierwszy mecz w tym sezonie, w którym Widzew będzie gospodarzem. W Aleksandrowie Łódzkim podopieczni Witolda Obarka zagrają z Astorią Szczerców. Znamy już kadrę Widzewa na to spotkanie
W Aleksandrowie na pewno nie zagrają Aleksander Majerz oraz Łukasz Fornalczyk. Pierwszy nabawił się kontuzji stawu skokowego. Drugi z nich ma poważniejszy uraz, ale wciąż czeka na specjalistyczne badanie. W ich miejsca do składu wskoczyli Damian Marcioch, który dobrze zagrał w meczu Pucharu Polski, oraz powracający do osiemnastki Nikodem Kasperczak. Być może w spotkaniu wystąpi także Adrian Budka, który wcześniej borykał się z urazem mięśnia czworogłowego.

Kadra Widzewa na mecz z Astorią Szczerców: Michał Sokołowicz, Michał Chachuła, Michał Pietras, Daniel Maczurek, Damian Dudała, Michał Polit, Mateusz Milczarek, Kamil Bartos, Princewill Okachi, Mariusz Rachubiński, Adrian Budka, Michał Czaplarski, Nikodem Kasperczak, Igor Świątkiewicz, Damian Gilarski, Adrian Kralkowski, Kamil Wielgus, Damian Marcioch.