Widzew Łódź. Marcin Płuska zabronił trenować odsuniętym piłkarzom z zespołem

MAŁGORZATA KUJAWKA

Na poniedziałkowy trening Widzewa pojechali także piłkarze, którzy zostali odsunięci od drużyny przez trenera Marcina Płuskę. To, co ich spotkało na boisku na Czajkowskiego, przeszło najśmielsze oczekiwania
Odsunięci piłkarze Widzewa początkowo nawet nie wiedzieli o zaplanowanych zajęciach. O tym, że trening odbędzie się wieczorem na boisku na Czajkowskiego, dowiedzieli się od kolegów. Oczywiście postanowili pojechać na zajęcia (w końcu wciąż mają ważne kontrakty) i chcieli normalnie w nich uczestniczyć. To nie było jednak takie proste...

Płuska pozwolił odsuniętym graczom jedynie się rozgrzać z drużyną. Dalej zajęcia poprowadził już bez nich. Trener Widzewa rzucił tylko, by poszli sobie pokopać. Grupa stanęła więc z boku i przyglądała się, jak trenują ich koledzy, którym Płuska zdecydował się zaufać.

Na treningu nie było też szefów Widzewa, z którymi wyrzuceni piłkarze chcieliby porozmawiać o swojej sytuacji.

Komentarze (23)
Widzew Łódź. Marcin Płuska zabronił trenować odsuniętym piłkarzom z zespołem
Zaloguj się
 • koloeo

  Oceniono 37 razy 21

  Jestem kibicem ŁKSu, ale ta parówa rozpieprza nasze koleżanki zza miedzy, a chyba jak wszyscy - czekam na derby. Ludzie, potraficie się sapać tutaj, czy na innych forach, nie możecie iść na trening i wyrazić swojego niezadowolenia? W internecie was pełno, a może pora tak ruszyć d.upska sprzed komputerów i iść pogadać z leszczem? Ku..., do czego to doszło żeby młokosy rozpieprzały takie marki jak ŁKS czy widzew. Ruszcie się zanim będzie za późno. Tak jak my wypieprzyliśmy Robaszka i Żytka tak wy wypieprzcie tego pajaca, bo najwyraźniej jego celem nie są derby, a ponowne rozj.banie klubu.

 • bigbrother71

  Oceniono 22 razy 14

  Ten butny młokos, musi mieć poczucie dużych pleców, no ale cóż......jak się siedzi pod pantoflem cichych włodarzy Widzewa, którzy już raz rozsypali ten klub .... a teraz promują swoich synalków (Puchalski) to nic dodać, nic ująć. Ciekawy jestem czy jego też tak potraktują po pierwszej wpadce, która praktycznie przekreśli szanse na III ligę.

 • bigbrother71

  Oceniono 17 razy 9

  A tak sobie czytam internet i przeglądam różne portale i co ...... i trafiam na rozmowę z panem Płuska: (cytaty poniżej)
  Pytanie : Co Twoim zdaniem jest najważniejsze podczas pracy....
  Odpowiedź : Najważniejsze jest to, aby „nie grać na wynik”, żeby trenerzy byli wierni swojej wizji gry, nawet kosztem wyniku.
  Pytanie: Co myślisz o stawianiu na zagranicznych zawodników i trenerów w niższych ligach zamiast budowania drużyn na młodych, zdolnych piłkarzach związanych emocjonalnie z klubem?
  Odpowiedź:Stawianie na średniej jakości zawodnika z zagranicy, kosztem młodego chłopaka związanego z regionem oraz klubem jest moim zdaniem błędem. Zawodnik zagraniczny przyjedzie tu tylko i wyłącznie w celu promocji oraz zarobienia pieniędzy, a zdolny chłopak będzie dumny z tego że jest w drużynie, której kibicował od dziecka. Zrobi wszystko by jej pomóc, zostawi serce na boisku.

  No to teraz wiadomo już, dlaczego Widzew grał taką strategią jaką grał i dlaczego n.p. podczas końcówek wtopionych meczów trener robił dziwne zmiany na 3 minuty przed końcem, jakby prowadził i chciał zyskać czas .......... A co do tych "zagranicznych" piłkarzy z poza Łodzi to teraz będziemy ich mieli ponad miarę, bo prawdziwych Widzewiaków już spuścił....... No kur......a ale pluskwa !!!!!!!!!

 • j0922

  Oceniono 20 razy 4

  Czyli wszystko zgodnie z normą. Jaka norma takie dzieło.

 • za3majsie

  Oceniono 21 razy 3

  chciałbym podziękować dziennikarzom gazety za ich bezgraniczną miłość do reanimacji której wyrazem są liczne wypociny na temat obiektu westchnień. Każdego dnia znajdują dzięki temu powody do uśmiechu. A fakt faktem, młody nieźle zaszalał.

 • marvinp

  Oceniono 16 razy 2

  Bo przecież to tacy świetni kopacze! Wszyscy podziwiali Ich wspaniałą grę w rundzie jesiennej. Nie martwcie się chłopaki, dzięki internetowym transmisjom wielu skautów zauważyło wasz niesamowity talent. Za chwilę posypią się intratne propozycje z wyższych lig.

 • saymon1908

  Oceniono 28 razy -2

  typowe dla Wstydzewa buhahahaha podziękowanie za zaangażowanie i walkę o utrzymanie tego tworu w IV lidze banda szmaciarzy bez ambicji i honoru.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX