Mirosław Leszczyński dyrektorem sportowym Widzewa? "Jestem zaskoczony"

MAŁGORZATA KUJAWKA

Łódzkie media informują o tym, że dyrektorem sportowym Widzewa zostanie Mirosław Leszczyński. Sam zainteresowany tego nie potwierdza
Leszczyński miałby zostać dyrektorem sportowym Widzewa i odpowiadać za transfery. To były sponsor i wiceprezes Bzury Chodaków, który w tym klubie zatrudnił Marcina Płuskę. - To nieprawda, że mam przyjść do Widzewa - mówi Łódź.sport.pl Leszczyński. - Skąd takie plotki? Nie mam pojęcia. Być może łączy się mnie z Widzewem ze względu na transfery, jakie planujemy. Jestem w kontakcie z zarządem i to tyle.

Próbowaliśmy dowiedzieć się, czy w przyszłości Leszczyński będzie jednak pracował w Widzewie. - Nigdy nie wiadomo, co się w życiu wydarzy - dyplomatycznie odpowiedział Leszczyński, ale zaznaczył, że nie będzie sponsorował Widzewa.

Komentarze (19)
Mirosław Leszczyński dyrektorem sportowym Widzewa? "Jestem zaskoczony"
Zaloguj się
 • 19stalowy-ryj10

  Oceniono 6 razy 0

  a tak w ogóle to gdzie jest William i jego apele o zrzutkę?
  czyżby i on spasował?

 • michal_501

  Oceniono 8 razy 0

  @srajmon-jabol-białyoddbyt2013
  No chyba dzisiaj w nocy partner tej prowokatorskiej białej rury spełnił swoją powinność i dobrze opędzlował lolę dlatego dzisiaj taki zapał do 'pracy' !
  WYPAD NA MACAFANS BIAŁA PROWOKATORSKA RURO !

 • saymon1908

  Oceniono 18 razy 0

  buhahahaha i kolejny czerwony balonik pękł z wielkim hukiem, żałosne gryzipiórki z klubowej GW jak zawsze wszystko wiedzą najlepiej a potem jest jak zawsze, hipokryci i marzyciele buhahaha kto przy zdrowych zmysłach włoży choć 1 zł w ten kibolski twór ?

 • zaczerwieniony-1910-odbyt

  Oceniono 19 razy -1

  @blo
  a dlatego, że rozniesiemy wszystkich kelnerów w drodze na szczyt i redakcja już to zdyskontowała

 • onr1910

  Oceniono 26 razy -2

  to ktos sobie jaja robi napewno redaktorki z GW? panie redaktorze,za duzo jaboli:-D ksiundz1908 nastepny przerzut,spadaj na macafans zyd,ie?

 • bruna5

  Oceniono 5 razy -3

  Ojej, a przecież po odejściu Cacka miała się ustawiać kolejka sponsorów, chcąca pompować pieniądze w Reaktywację. Przecież zdaniem stadionowych obszczymurków, wszyscy ich kochają i podziwiają. Tzw łódzki biznes miał się licytować, kto wpompuje więcej :)))

 • blo

  Oceniono 21 razy -3

  Dlaczego informacje o Widzewie cały czas znajdują się w zakładce "I Liga". To im nie grozi jeszcze przez parę lat. Mam nadzieje z resztą, że żadnemu łódzkiemu klubowi bo ci ich "kibice" to bydło nie ludzie. Won z nimi.

 • onr1910

  Oceniono 19 razy -3

  zaczerwieniony? przepraszam bardzo ale Widzewiaka bym nie obrazal to jest przeqzut jeszcze nie skkumales?

 • www1908

  Oceniono 8 razy -4

  Widać gw pełni rolę rzecznika prasowego wstydzewa.brawo ,brawo ...rzetelność dziennikarska ? Tak, tylko wstydzewska.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX