Kibice Widzewa będą wspierać grupy młodzieżowe

W czwartek włodarze Widzewa podpisali umowę z przedstawicielem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kibiców ?Tylko Widzew?. Fani łódzkiej drużyny będą wspierać finansowo grupy młodzieżowe
Jak podkreśla Tomasz Figlewicz, przedstawiciel OSK "Tylko Widzew", kibice chcą wesprzeć klub nie tylko dopingiem, ale także finansowo. - Jesteśmy autorem i administratorem Wielkiej Orkiestry Widzewskiej Pomocy, dzięki której gromadzimy pieniądze na działalność klubu - mówi. - Chcemy formalnie sfinalizować współpracę, która zaczęła się już na początku września. Zdecydowaliśmy się na pomoc dla drużyn młodzieżowych, bo to fundament klubu. To pozwoli trenować w Widzewie także dzieciom, których rodziców nie stać na składki.

Na razie w Widzewie jest dziesięć grup młodzieżowych, a docelowo ma być ich 13. - Chcemy budować klub na młodzieży, dlatego pomoc jest dla nas bardzo ważna - mówi Marcin Ferdzyn, prezes Widzewa. - Wkrótce ogłosimy nowe nabory i liczymy także na wsparcie innych firm.

Młodzi piłkarze będą występowali w koszulkach z logo OSK "Tylko Widzew". Ponadto logo będzie na stronie klubu w dziale "sponsorzy".