Widzew w sobotę gra ostatni sparing. Dzień później prezentacja zespołu

W sobotę piłkarze Widzewa rozegrają ostatni sparing przed rundą wiosenną IV ligi. Dzień później oficjalnie zaprezentują się swoim kibicom.
W sobotę o godz. 14 w Skierniewicach Widzew zmierzy się z tamtejszą Unią. Będzie to pierwszy i ostatni mecz łodzian w okresie przygotowawczym na naturalnej nawierzchni. To mało komfortowa sytuacja dla podopiecznych Marcina Płuski, ale ze względu na złą pogodę wcześniej żaden klub nie chciał poświęcić swojej murawy jedynie na mecze kontrolne. - W sobotę zagra większość zawodników, którzy będą mogli liczyć na miejsce w pierwszej jedenastce. Oczywiście dużo może się jeszcze zmienić - mówi Płuska.

Dzień później widzewiaków czeka oficjalna prezentacja w amfiteatrze w parku Baden-Powella. Kibice zobaczą aż 14 nowych zawodników. W klubie zapowiadają, że podczas imprezy nikt nie będzie się nudził. Zaplanowano m.in. występy raperów, którzy są kibicami Widzewa, przedstawiona zostanie nowa kolekcja strojów oraz gadżetów. Będzie też czas na rozmowy z graczami, zdjęcia oraz autografy.

Na imprezę zaproszono również byłych piłkarzy RTS. - Mam nadzieję, że pogoda dopisze. Jeśli nie, szykujemy alternatywę - zapowiada Marcin Ferdzyn, prezes Widzewa.

Niedzielna prezentacja rozpocznie się o godz. 15. Wstęp na obie imprezy jest wolny.