Sport.pl

Widzew czeka już tylko na rozpoczęcie rundy wiosennej

W sobotę piłkarze Widzewa rozegrali ostatni sparing, a dzień później oficjalnie zaprezentowali się swoim kibicom. Teraz czekają już tylko na początek rundy wiosennej IV ligi
W meczu z Unią Skierniewice, który był próbą generalną przed inauguracją rundy wiosennej, widzewiacy zaprezentowali się bardzo dobrze. Wygrali 5:1, a mogli wyżej, choć gospodarze to lider klasy okręgowej, który jesienią nie przegrał meczu. Łodzianie bezlitośnie wykorzystywali błędy swoich rywali, a na listę strzelców wpisywali się Mariusz Zawodziński, Kamil Tlaga (obaj zdobyli po dwa gole) oraz Adrian Budka.

Co ciekawe, Widzew musiał radzić sobie bez nominalnego napastnika, ponieważ Robert Kowalczyk jest chory, a Michał Bondara narzeka na uraz kolana. Teoretycznie wysuniętym graczem mógłby być Adrian Kralkowski, ale trener Marcin Płuska widzi go na prawej stronie pomocy. Na szpicy zagrał więc Patryk Strus. - Kowalczyk, jak i Bondara powinni być gotowi do gry w pierwszym meczu - uspokaja szkoleniowiec.

W niedzielę w parku Baden-Powella odbyła się oficjalna prezentacja drużyny. Były wspólne śpiewy z kibicami, pokaz oprawy przygotowanej przez fanów i wspólne zdjęcie z zespołem. Oprócz piłkarzy na scenie zaprezentowali się raperzy. - Mam nadzieję, że równie licznie będziecie przychodzili na nasze mecze - mówił Marcin Ferdzyn, prezes Widzewa.

Pierwszy wiosenny mecz ligowy widzewiacy zagrają w najbliższą sobotę, a ich przeciwnikiem będzie Zawisza Pajęczno. Spotkanie odbędzie się na stadionie SMS przy ul. Milionowej.

Więcej o:
Komentarze (16)
Widzew czeka już tylko na rozpoczęcie rundy wiosennej
Zaloguj się
 • loverewelka

  Oceniono 11 razy 1

  jabol to ile koncowek w tym tygodniu masz do zaliczenia ?

 • chiron1910

  Oceniono 26 razy 0

  W najbliższy weekend Widzew rozpoczyna marsz po awans . I tym zespołem pasjonować będą się łodzianie . Za rok derby w III lidze i komplet na nowym stadionie.

 • jabol1910

  Oceniono 17 razy -1

  wygląda to jak drużyna podwórkowa z Orlika gdzieś na wsi za stodołą

 • piotrkowska10

  Oceniono 25 razy -1

  PRAWIE JAK BARCELONA..WSPANIAŁA FOTKA PROFESJONALNYCH MILIONERÓW BEZ HERBU !

 • saymon1908

  Oceniono 6 razy -2

  Mam pytanie co to za puste kółko na lewej piersi ??? Czyżby nowy herb ???

 • jabol1910

  Oceniono 18 razy -2

  a co to za Frendzel trzyma szalik niemieckiego, znienawidzonego w Polsce klubu
  jest na to jakiś paragraf?

 • qwertylodz

  Oceniono 20 razy -2

  Ale bieda... az przykro na to patrzec ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX