Widzew wygrywa, a kibice świetnie bawią się na trybunach [WIDEO]

W niedzielny wieczór w doskonałych humorach byli nie tylko piłkarze Widzewa, ale również kibice łódzkiej drużyny
Od kilku tygodni kibice przygotowywali konfetti, które postanowili użyć podczas niedzielnego meczu z Pilicą Przedbórz. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy rzucili na boisko kilkaset serpentyn oraz wspomniane konfetti. Uprzątnięcie płyty trwało ładnych parę minut, dlatego sędzia spotkania zmuszony był przedłużyć mecz aż o osiem minut. Zabawa z konfetti trwała jeszcze przez dłuższą część drugiej połowy. Trzeba przyznać, że cała oprawa wyglądała efektownie.

Widzew ostatecznie wygrał mecz aż 4:0, więc wszyscy byli w doskonałych humorach. A oto jak po meczu kibice świętowali zwycięstwo razem z piłkarzami: