Sport.pl

Zbigniew Boniek gratuluje awansu Widzewowi. Prosto z Euro 2016

Mimo że Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przebywa we Francji i czeka na mecze biało-czerwonych podczas Euro 2016, nie zapomniał o Widzewie
Nie od dziś wiadomo, że Boniek, który jest nie tylko legendą Widzewa, serdecznie kibicuje łódzkiej drużynie. Był m.in. na dwóch czwartoligowych meczach widzewiaków. Często też wyraża swoją sympatię do klubu publicznie. Niejednokrotnie gratulował łodzianom na Twitterze. Nie mógł także przepuścić okazji przy tym, jak Widzew wywalczył w środę awans do III ligi. "Gratuluję, pozdrawiam z Francji" - napisał Boniek i wstawił zdjęcie... swojego pulpitu w komputerze, na którym wznosi szalik Widzewa na budowie nowego stadionu przy al. Piłsudskiego.

Więcej o:
Komentarze (15)
Zbigniew Boniek gratuluje awansu Widzewowi. Prosto z Euro 2016
Zaloguj się
 • costrzebazmienic

  Oceniono 35 razy 17

  Aż się łezka w oku kręci...

 • 7abc7

  Oceniono 23 razy 13

  Jabolowi przez jabole wypaliło mózg a reszcie popaprańców z AP szczena opadła i ich szczekanie jest jak wycie gołego w puszczy. I pamiętajcie AP idioci Widzew to WIdzew a ap lks to szmata którą kible są myte i sajonara frajerzy z AP.

 • michal_5001

  Oceniono 30 razy 10

  No to rok podjarki że Akademia jest w wyższej lidze od Widzewa właśnie dobiegł końca biali hipokryci. W Łodzi wszystko wraca do normy. Mieliście swoje 5 min a nasza zemsta w jechaniu waszego nic nie znaczącego III ligowego wyjadacza będzie sroga !

 • sl8er

  Oceniono 46 razy 10

  Wielki klub, wielkie legendy

 • martin1939

  Oceniono 14 razy 4

  A ja gratuluje samemu Bonkowi awansu do 3 ligi i przygladajac sie dalej temu cyrkowi i clown-om smieje sie dalej. :) :) :) :) :) :)

 • rekin11111

  Oceniono 14 razy 2

  Jabcok ty stary schizofreniku :D zaczynam nawet Cię rozumieć w tych okolicznościach.

  Jakby wiki się komuś nie chciało odpalić
  Schizofrenia (stgr. ???????, schizein, ?rozszczepić? i stgr. ????, ????-, phr?n, phren-, ?umysł?) ? zaburzenie psychiczne zaliczane do grupy psychoz endogennych, czyli stanów charakteryzujących się zmienionym chorobowo, nieadekwatnym postrzeganiem, przeżywaniem, odbiorem i oceną rzeczywistości. Osoby będące w stanie psychozy mają poważnie upośledzoną umiejętność krytycznej, realistycznej oceny własnej osoby, otoczenia i relacji z innymi, a nawet mogą nie być do niej zdolni. Wyróżnia się kilka postaci schizofrenii, zależnie od dominujących objawów wyróżnia się schizofrenię:

 • www1908

  0

  frajer ! czy rudy 102 gratuluje kazdej druzynie która awansowała ? nie.rudy 102 to taki tusk pzpn-u.

 • rodowity54

  Oceniono 45 razy -3

  Panie Zbigniewie korzystając z pobytu na Euro proszę wykorzystać okazję i "załatwić" stałą bytność dla SRTS w Lidze Mistrzów. Ten wielki klub na to bezwzględnie zasługuje.

 • loverewelka

  Oceniono 34 razy -16

  zatorowe białe pały chyba czują się pokrzywdzone
  dobra, zrobię to ja :
  akademio osiedlowa spod dworca kolejowego gratuluję utrzymania 3 lidze
  tyle chyba wystarczy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX