Widzew przygotowuje się do ostatniego meczu sezonu

W najbliższą sobotę Widzew zagra u siebie z Mechanikiem Radomsko. Będzie to ostatni mecz czwartoligowego sezonu
Łodzianie już na dwie kolejki przed końcem rozgrywek wywalczyli awans do III ligi. Dlatego w ostatnich spotkaniach trener Marcin Płuska może sprawdzić, którzy rezerwowi gracze nadają się do gry szczebel wyżej. Już w spotkaniu z Borutą Zgierz szanse dostali m.in. Michał Bondara, Damian Kozieł czy Krzysztof Możdżonek. Wszystko wskazuje na to, że w sobotę Płuska ponownie zdecyduje się na testy swoich podopiecznych.

Widzewiacy przez ostatni tydzień ostro trenują, by zaprezentować się jak najlepiej. Kilku graczy dostało jednak dłuższe wolne po meczu z Borutą: Adrian Budka (nie grał w sobotę), Sebastian Kaczyński czy Bondara. Uraz mięśnia dwugłowego leczy zaś Kamil Tlaga i jego występ w sobotę jest niepewny. W meczu przeciwko Borucie urazu nabawił się Damian Dudała i również leczy kontuzję stawu skokowego. Niewykluczone więc, że w sobotę do obrony zostanie cofnięty Przemysław Rodak.

Zdjęcie LANKI UMBRO MEDUSAE PRO HG 81093UDQX Zdjęcie UMBRO PIŁKA DYNAMIS TRAINER 20666U096 Zdjęcie UMBRO PIŁKA VELOCE SUPPORTER 20657U95U
LANKI UMBRO MEDUSAE PRO HG ... UMBRO PIŁKA DYNAMIS TRAINER... UMBRO PIŁKA VELOCE SUPPORTE...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info