Sport.pl

Wiemy, ile sparingów w okresie przygotowawczym rozegra Widzewa

7 lipca piłkarze Widzewa rozpoczną przygotowania do trzecioligowego sezonu
Klub na razie nie ogłosił wstępnego planu przygotowań. Wiadomo jednak, że łodzianie rozpoczną przygotowania 7 lipca. Sześć dni później czeka ich pierwszy sparing, a przeciwnikiem będzie Sokół Aleksandrów Łódzki. Mecz ma odbyć się na boisku rywala.

Widzew wyjdzie także na obóz do Wolborza, gdzie spędzi ostatnie dziesięć dni lipca. Tam rozegra kilka sparingów: z tamtejszym Szczerbcem, Lechem II Poznań oraz silniejszym przeciwnikiem, który jest w trakcie ustalania. 30 lipca widzewiacy pojadą do Starachowic, gdzie wezmą udział w obchodach 90-lecia tamtejszego Staru. Rozegrają sparing, choć rywal nie będzie wymagający.

Łącznie Widzew ma rozegrać sześć sparingów. III liga ma ruszyć w drugi weekend sierpnia.

Zdjęcie ADIDAS Piłka Nożna Brazuca Glider G73633 roz.5 Zdjęcie ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI AC5427 Zdjęcie Adidas piłka nożna Finale Milano Capitano 5 AC5488
ADIDAS Piłka Nożna Brazuca ... ADIDAS PIŁKA EURO 2016 MINI... Adidas piłka nożna Finale M...
Sprawdź ceny » Porównaj ceny » Porównaj ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (7)
Wiemy, ile sparingów w okresie przygotowawczym rozegra Widzewa
Zaloguj się
 • maringa1910

  Oceniono 5 razy 3

  JABOL....zmień sobie login na mózgojeb2016,wtedy na pewno zrobisz furorę na skwerach limanki....będziesz mógł swobodnie kontemplować z Saymonem i innymi zakutymi łbami o wielkości Widzewa..zapoznacie się z potęgą youtube wpisując (meksykanin łks)i mając chociaż drobną namiastkę honoru zamilkniesz głąbie na zawsze!!!!!!!!

 • wassercug_fajwel

  Oceniono 3 razy 1

  Więcej newsów o Władcach Miasta Włókniarzy!
  Mieszkańcy Łodzi - zarówno Ci Rodowici jak i słoiki są spragnieni wieści o jedynym łódzkim profesjonalnym klubie piłkarskim!

 • jabol1910

  Oceniono 21 razy -13

  A kogo to w Łodzi interesuje, bo na pewno nie prawdziwych kibiców Widzewa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX