Sport.pl

Motor Lubawa - Widzew 0:2. Drugie zwycięstwo łódzkiego beniaminka [SKRÓT MECZU]

W drugiej kolejce III ligi Widzew wygrał z Motorem Lubawa i pozostał liderem
Gole dla Widzewa w Lubawie zdobyli Daniel Mąka (trzecie trafienie w tym sezonie) i Adrian Budka. W następnej kolejce widzewiacy zagrają na wyjeździe z Pelikanem Łowicz.

Zobacz skrót meczu

https://youtu.be/34mZeS2R1Yo

Więcej o:
Komentarze (2)
Motor Lubawa - Widzew 0:2. Drugie zwycięstwo łódzkiego beniaminka [SKRÓT MECZU]
Zaloguj się
 • mlody-widzewiak1910

  Oceniono 21 razy 9

  Widzicie to tak według sraymona gra drużyna która wygrywa na farcie,to co już Boniek nie załatwia,już sędziowie nie pomagają,już nie lecisz w kosmos hehehhe jaki ty idiota p.ojebany jesteś.

 • bodek_75

  Oceniono 8 razy 6

  Przykre info z WTM

  Szefowie RTS kilkukrotnie rozmawiali już na temat możliwości wynajmu obiektu. Ostatnie takie spotkanie miało miejsce pod koniec czerwca. Wydawało się wtedy, że wszystko jest na dobrej drodze i lada chwila zostanie podpisana stosowna umowa. Nie ma jej do dziś. Takiemu obrotowi sprawy dziwi się wiceprezes Widzewa. „Tak naprawdę, to nie mogę nic więcej powiedzieć na ten temat, bo sam nic nie wiem. Od tamtej pory nikt z Miasta nie kontaktował się z nami w tej sprawie. Szkoda, bo uważam, że powinno to być jak najwcześniej załatwione” – mówi w rozmowie z WTM.
  Rafał Krakus uważa, że propozycja klubu jest bardzo dobra i powinna zostać zaakceptowana. „Chcemy nie tylko wynająć pomieszczenia na siedzibę klubu. Szykowaliśmy się wcześniej do roli operatora i dlatego mamy gotowych najemców, chętnych zając powierzchnie komercyjne. To powinno być ulgą dla Miasta” – twierdzi Krakus. Ma też nadzieję, że w najbliższym czasie problem uda się rozwiązać. „Dwa tygodnie temu wysłałem maile do pana Marka Kondraciuka oraz Krzysztofa Maciaszczyka. Nie wiem, może to okres urlopowy sprawia, że sprawy się przeciągają?” – pyta retorycznie.
  Wciąż nie wiemy również, kto zarządzać będzie ośrodkiem na Łodziance, który ma zostać oddany do użytku w połowie maja przyszłego roku. W klubie martwią się, że pojawia się coraz więcej chętnych na korzystanie z niego. „Dla nikogo nie jest tajemnicą, że tylko dzięki staraniom widzewskiego środowiska, udało się doprowadzić do budowy Łodzianki. Teraz słyszymy, że ćwiczyć chcą tam także rugbyści czy gracze futbolu amerykańskiego i inni” – niepokoi się Krakus.
  Widzew zmierza posiadać aż 18 grup juniorskich i nawet dla nich w Parku 3 Maja nie wystarczy miejsca. „Nie może być tak, że inne grupy będą miały priorytet przed naszymi. Tak naprawdę na Łodziance dostępne będą tylko trzy boiska, w tym jedno naturalne, z którego korzystać można będzie tylko sześć godzin w tygodniu. Tymczasem po zachodniej stronie miasta budowany jest ośrodek z czterema boiska przy ul. Minerskiej oraz piąty plac gry w sąsiedztwie trybuny na al. Unii. Jest więc tam większy wachlarz możliwości, by pomieścić potrzebujących” – zauważa Krakus.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX