Marcin Broniszewski wolał pierwszą ligę od Widzewa

Marcin Broniszewski

Marcin Broniszewski (MICHAL LEPECKI)

Wiadomo już, dlaczego Marcin Broniszewski odrzucił propozycję prowadzenia Widzewa.
Szkoleniowiec, który dotychczas był asystentem Franciszka Smudy i Dariusza Wdowczyka, trafił do zajmującej czwarte miejsce w I lidze Pogoni Siedlce. Łódzką drużynę przejął Przemysław Cecherz. Dowiedzieliśmy się, że jego asystentem ma być Jakub Grzeszczakowski, który pełnił tę funkcję. gdy drużynę za czasów Sylwestra Cacka oddano Włodzimierzowi Tylakowi.Komentarze (24)
Marcin Broniszewski wolał pierwszą ligę od Widzewa
Zaloguj się
 • brona1910

  Oceniono 22 razy 4

  TAK SIE BAWIOM !!!! TAK SIE BAWIOM !!!!!

  KO !!! LU !!!! SZKI !!!!

  KOLUSZKI SOM CAŁE CZERWONE !!!!

  WYCHOWANI NA BŁENDACH - RTS KOLUSZKI !!!!

 • mlody-widzewiak1910

  Oceniono 2 razy 0

  Ja nie wiem co tu robią kibice z amfiteatru,jeszcze ta ich propaganda na których nas prawdziwych kibiców Widzewa nie robi wrażenia a oni usilnie w nią brną,tylko dlatego że sprowadziliśmy piłkarzy z Bzury Chodaków,tylko dlatego że graliśmy zastępczo w Byczynie i SMS(Bo zgodzicie się chore łby na placu budowy nie można grać)odzywki Chodaków,Byczyna czy SMS.Sami już nie wiecie jak nam dopiec bo na sukcesy z nami równać się nie możecie,bilans derbów też nie,na arenie międzynarodowej o sorry też nie wiec wymyślacie jakieś bzdety które niby nas to ma obrażać a sami się pogrążacie i leczycie kompleksy,idąc waszym tokiem rozumowania powinniście nazywać się ŁKS PSS SMS AP Bełchatów.

 • w-i-d-z-e-w-t-o-m-y

  Oceniono 10 razy 0

  dzisiaj w programie Pilka Meczowa w TV TOYA gosciem programu bedzie trener Widzewa Przemyslaw Cecherz..18,30...ogladam!!!

 • mlody-widzewiak1910

  Oceniono 14 razy 0

  Ja płakać za nim nie będę i tak mamy lepszego teraz trenera od niego,a ten trener to wielka nie wiadoma cały czas drugim był trenerem samodzielnie żadnego zespołu nie prowadził.
  I bardzo dobrze nie chciałem żeby trenował Widzewa i nie trenuje tak samo jak ja nie chciałem Jóźwiaka i Kretka na trenera Widzewa.

 • w-i-d-z-e-w-t-o-m-y

  Oceniono 17 razy -1

  zaraz bedzie wysyp grzybow z akademi?

 • w-i-d-z-e-w-t-o-m-y

  Oceniono 10 razy -2

  dzis sadny dzien w Widzewie/ Trener Cecherz nazywa to wprost! mozna przeklinac,bo jest k...a slaby...www.Widzewiak.pl? brawo panie trenerze...takiego trenera nam brakowalo..trener z charyzma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX