"Musimy kontynuować taką grę" - wypowiedzi po wygranej PGE Skry Bełchatów z BBTS Bielsko-Biała

- Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa, bo rozegraliśmy kolejny dobry mecz - mówi po wygranej z BBTS Bielsko-Biała Miguel Falasca, trener PGE Skry Bełchatów.
Siatkarze Skry nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem bielszczan, których ograli 3:0. Była to zresztą kolejna w ostatnim czasie efektowna wygrana bełchatowian. - Bardzo cieszę się z tego zwycięstwa, bo rozegraliśmy kolejny dobry mecz. Byliśmy skoncentrowani, wykonaliśmy dobrą pracę w bloku i w obronie. Musimy kontynuować taką grę i z każdym dniem starać się jeszcze ją polepszać - powiedział po meczu zadowolony Miguel Falasca, trener Skry.

Z kolei Mariusz Wlazły zwracał uwagę, że gra drużyny stabilizuje się. - Z każdego meczu wynosimy nowe doświadczenia, a przede wszystkim zgrywamy się - stwierdził kapitan Skry. I dodał: - Cieszę się, że mogę w jakiś sposób pomóc drużynie, na pewno każdy z nas chce dołożyć cegiełkę do zwycięstwa. Każdy pracuje na dobro całej drużyny.

Zadowolenia nie ukrywał także środkowy Daniel Pliński: - Zagraliśmy kolejny dobry mecz i bardzo się z tego cieszymy. W drugim secie wygraliśmy końcówkę 8-2, mogło więc się wydawać, że było łatwo, ale w rzeczywistości było inaczej. Za to w pierwszym i trzecim secie myślę, że dominacja PGE Skry była absolutna. Fizycznie czujemy się coraz lepiej, widać, że powoli wykorzystujemy potencjał, który jest w tym zespole, ale twierdzę, że możemy grać jeszcze lepiej i mam nadzieję, że tak będzie.