Mariusz Wlazły z PGE Skry: "Musimy podejść z innym nastawieniem"

PGE Skra przegrała z Jastrzębskim Węglem po tie-breaku. To duży cios dla bełchatowian, którzy potrafili podnieść się, przegrywając już 0:2. - Nie mieliśmy swojego dnia - mówi szkoleniowiec Miguel Angel Falasca.
WYPOWIEDZI POMECZOWE:

Mariusz Wlazły (kapitan PGE Skry): - Był to mecz pełen emocji i z pewnością kibice się nie nudzili. Obie drużyny popełniły jednak sporo błędów w krótkim czasie, dlatego sety wyglądały tak, a nie inaczej. Mam nadzieję, że do następnego meczu przystąpimy z trochę innym nastawieniem.

Miguel Angel Falasca (trener PGE Skry): - To był zacięty mecz, ale nie mieliśmy swojego dnia. Nie graliśmy dobrze i na boisku nie czuliśmy się komfortowo. Brakowało agresji i radości z gry. Potrafiliśmy pokazać coś takiego w innych meczach, a tutaj się nie udało. Szkoda, że nie wygraliśmy, podnosząc się z rezultatu 0:2, ale mamy chociaż punkt. W tie-breaku Jastrzębski Węgiel wygrał już zasłużenie.

Michał Łasko (zawodnik Jastrzębskiego Węgla): - Rzeczywiście, był to ciekawy mecz dla kibiców. Gdy Skra odbudowała się w trzecim secie, sprawiła nam sporo problemów. Najważniejsze jednak, że w tie-breaku to my powróciliśmy do swojej gry i rozstrzygnęliśmy tę partię na własną korzyść.

Lorenzo Bernardi (trener Jastrzębskiego Węgla): - Teraz już cieszę się ze zwycięstwa, choć po ostatnim gwizdku nie było mi do śmiechu. Mogliśmy wygrać przecież za trzy punkty. PGE Skra prezentuje naprawdę wysoki poziom i gra szybko różnymi wariantami. Przeciwko takim zespołom zawsze gra się trudno. Dobrze, że mój zespół odpowiednio zareagował po przegranym czwartym secie. Zamiast kompletnie się załamać, powróciliśmy do gry. Być może wpływ na naszą postawę miała przerwa po drugim secie. Nie wiem, komu jest to potrzebne.