PGE Skra Bełchatów dalej będzie promować Łódzkie. Umowa przedłużona

- PGE Skra chce wspierać nas, a my chcemy wspierać PGE Skrę - mówi marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień. Od dwóch sezonów urząd marszałkowski jest partnerem bełchatowskiego klubu. Teraz obie strony przedłużyły umowę o wzajemnej promocji.
Od początku współpraca na linii województwo łódzkie - PGE Skra Bełchatów układa się wręcz wzorowo, co znacząco przekłada się na wzrost popularności zarówno całego regionu, jak i bełchatowskiego klubu. PGE Skra od wielu lat jest jedną z wizytówek Łódzkiego. Od ubiegłego sezonu siatkarze grają z herbem województwa na strojach. Jego logo znajduje się również na płycie boiska. Klub wspiera także wiele inicjatyw i projektów urzędu promujących sport wśród dzieci, m.in. Orlikową Ligę Mistrzów.

O tym, że PGE Skra Bełchatów doskonale promuje Łódzkie, przekonał się ostatnio marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień, który wraz z 2,5 tys. kibiców dopingował siatkarzy w bełchatowskiej hali Energia podczas półfinałowego meczu PlusLigi z Jastrzębskim Węglem.

Nie tylko Bełchatów trzyma kciuki za PGE Skrę. Na mecze siatkarzy w Lidze Mistrzów w Łodzi przychodzi regularnie ponad 10 tys. fanów. Spotkania w Atlas Arenie przyciągają kibiców z całej Polski. Drużyna z Bełchatowa właśnie wywalczyła kolejny awans do tych elitarnych rozgrywek. Pojedynki z najlepszymi drużynami w Europie to świetna promocja marki PGE Skry i Łódzkiego. Podczas tych spotkań fani będą już mogli wspierać swoich idoli z nowym szalikiem w dłoniach, promującym klub z Bełchatowa i województwo łódzkie.

Wspólnych inicjatyw i działań będzie zdecydowanie więcej. Pomysłów nie brakuje. - Marka PGE Skry może budzić wiele pozytywnych skojarzeń. Możemy promować wiele wspaniałych miejsc w województwie - twierdzi Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.