Maciej Muzaj z PGE Skry: "Oczekiwania wobec mnie były większe"

Maciej Muzaj w sobotnim meczu PGE Skry Bełchatów z AZS Politechniką Warszawską zastąpił na pozycji atakującego Mariusza Wlazłego. Nie jest jednak do końca zadowolony ze swojej postawy
Wlazły otrzymał od klubu kilka dni wolnego, by odpocząć jeszcze po mistrzostwach świata. Atakujący jako jedyny nie miał dłuższej przerwy. Po środowym spotkaniu z Indykpolem AZS Olsztyn najbardziej wartościowy zawodnik mundialu może przez cztery dni swobodnie wypoczywać i zregenerować siły. W sobotnim meczu z AZS Politechnika Warszawska Wlazłego zastąpił młody, ale perspektywiczny Maciej Muzaj. PGE Skra wygrała 3:0. - W drugim secie były lekkie problemy i było bardzo blisko, abyśmy go przegrali - mówi Muzaj. - Na szczęście mamy Srećko Lisinaca, który bardzo dobrze serwuje. Jeśli chodzi o mnie, to moje oczekiwania wobec gry były większe. Próbuję się tym nie denerwować i nie stresować , bo to był taki mój pierwszy mecz. Może jak na spokojnie przeanalizuję ten mecz, to będę mniej krytyczny co do swojej osoby. Wiem, że przede mną jeszcze dużo pracy, aby móc grać na takim poziomie i zastąpić.