Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów. Ostatni sprawdzian przed Modeną

Mecz Effector Kielce - Skra Bełchatów

Mecz Effector Kielce - Skra Bełchatów (PAWEŁ MAŁECKI)

Mecz z 12. drużyną Plus Ligi pokaże, w jakiej formie są siatkarze PGE Skry przed pojedynkiem z mistrzem Włoch w Lidze Mistrzów.
We wtorek o godz. 17.30 w Atlas Arenie bełchatowska drużyna podejmie Azimut Modena. Mecz obejrzy 12 tys. kibiców, bo bilety sprzedają się znakomicie. Fani jak zwykle nie zawiedli, a niewiadomą jest dyspozycja siatkarzy, którzy jednak w tym sezonie spisują się co najwyżej przeciętnie. Choć przegrali tylko dwukrotnie (trzeci mecz zweryfikowano jako walkower), to styl zwycięstw nie zachwyca.

Ostatnim sprawdzianem przed rywalizacją z mistrzem Włoch będzie mecz z Effectorem Kielce. Bełchatowianie wyjechali do Kielc w najsilniejszym składzie. - Nie przypuszczam, żeby trener przed spotkaniem z Modeną zdecydował się na eksperymenty - przewiduje Marcin Janusz, drugi rozgrywający PGE Skry. Młody zawodnik zagrał w środę przeciwko BBTS Bielsko-Biała (3:0), a Nicolas Uriarte odpoczywał, podobnie jak Mariusz Wlazły. Zaległości nadrabia też Michał Winiarski.

Gospodarze mają na koncie pięć zwycięstw, ale pięć ostatnich meczów przegrali. Po ostatniej porażce z Espadonem Szczecin zwolniono trenera Dariusza Daszkiewicza, a w meczu z PGE Skrą zastąpi go jego asystent Adam Swaczyna.

Effector Kielce - PGE Skra, sobota, godz. 18

Skomentuj:
Effector Kielce - PGE Skra Bełchatów. Ostatni sprawdzian przed Modeną
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX