Londyn 2012. Grzegorz Fijałek z SMS Łódź w parze z Mariuszem Prudlem zagrają z faworytami grupy! [ZDJĘCIA]

Grzegorz Fijałek (SMS Łódź) i Mariusz Prudel spróbują się zrehabilitować po pierwszej porażce na igrzyskach olimpijskich. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo zmierzą się z faworytami swojej grupy.
W sobotę Polacy przegrali z Łotyszami: Alesandrsem Samoilovsem i Ruslansem Sorokinsem 1:2. W poniedziałek (godz. 22 czasu polskiego) zagrają z Amerykanami: Jacobem Gibbem i Seanem Rosenthalem, którzy będą zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Poza tym niedawno nasi reprezentanci przegrali z nimi w półfinale World Touru w Berlinie. - Amerykanie mają świetny sezon, ale my zwykle z meczu na mecz się rozkręcamy. Musimy wyeliminować błędy i przestoje. W Niemczech z nimi przegraliśmy, ale w jednym z setów popełniliśmy aż osiem błędów. To nam się nie może zdarzyć - mówił Polskiej Agencji Prasowej Grzegorz Fijałek, zawodnik łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

W następnym meczu Polacy zmierzą się z najsłabszą w grupie - parą z RPA. Jeśli wygrają, to prawdopodobnie powinni dostać się do ćwierćfinału. Przypomnijmy, że do następnej rundy awansują po dwie najlepsze drużyny i dwie z trzecich miejsc z najlepszym bilansem. Pozostałe zespoły z trzecich pozycji będą miały szanse w barażach.

Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka