Londyn 2012. Amerykanka z Budowlanych Łódź idzie jak burza, Serb z PGE Skry walczy o ćwierćfinał

Amerykanka Courtney Thompson z Budowlanych Łódź i Serb Aleksandar Atanasijević świetnie radzą sobie na igrzyskach olimpijskich w Londynie.
Reprezentacja siatkarek USA z kompletem punktów pewnie prowadzi w grupie B. Podopieczne trenera Hugh McCutcheona pokonały Koreę Południową 3:1, Brazylię 3:1 i Chiny 3:0. W każdym spotkaniu na boisku pojawiała się Courtney Thompson. Nowa rozgrywająca Budowlanych Łódź zalicza epizody, zastępując utytułowaną Lindsay Berg.

W Londynie nieco słabiej wiedzie się męskiej reprezentacji Serbii z Aleksandrem Atanasijeviciem. Drużyna atakującego PGE Skry Bełchatów przegrała z USA 0:3, wygrała z Tunezją 3:1 i w czwartek po zaciętym pojedynku przegrała z Niemcami 2:3. Atanasijević jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej reprezentacji. W dwóch ostatnich meczach zdobył w sumie 46 punktów! Po dwóch porażkach sytuacja Serbów w tabeli jest trudna, ale wciąż mają szanse na awans do ćwierćfinału. Nie będzie to jednak łatwe, bo w grupie zmierzą się jeszcze z Brazylią i Serbią.

Kto ma rację w wymianie zadań między Włoszczowską i Szurkowskim?
Włoszczowska
Szurkowski
Ile medali zdobędzie Polska?
Londyn 2012 czy Euro 2012?
igrzyska
piłka