Po zwycięstwie Budowlanych Łódź z Siódemką Legionowo. "Cały zespół zagrał na wysokim poziomie"

Siatkarki Budowlanych pewnie wygrały z beniaminkiem Orlen Ligi 3:0. Po meczu szczęśliwy z wyniku był Maciej Kosmol, trener łódzkiej drużyny.
- Dobrze zagrał cały zespół, także te zawodniczki, które wchodziły na zmianę grały dobrą zagrywką. Cieszę się, że zrealizowaliśmy taktykę, którą sobie wcześniej nakreśliliśmy, zarówno w bloku, jak i w obronie. Jestem bardzo zadowolony - mówił po spotkaniu Kosmol.

Jedną z najlepszych zawodniczek meczu była Sylwia Pycia, środkowa Budowlanych. - Nastawiłyśmy się na ciężki mecz. Wiedziałyśmy, że Legionovia jest w ciężkiej sytuacji i będzie walczyła z nami o przetrwanie. Na szczęście rywalki nie zagrały dobrego spotkania. My to wykorzystałyśmy i wygrałyśmy bez straty seta - mówiła Pycia.

W znacznie gorszym nastroju był Wojciech Lalek, szkoleniowiec Siódemki. - Wolałbym nic nie mówić o tym pojedynku, bo musiałbym użyć bardzo gorzkich słów pod adresem własnego zespołu. Nie wiem, może jak ochłonę, to będę mógł powiedzieć coś pozytywnego o naszej postawie. Na razie żadnych plusów nie znajduję. Zagraliśmy po prostu straszny mecz - zakończył Lalek.