Siatkarki Budowlanych Łódź z nowym sponsorem tytularnym

W nadchodzących rozgrywkach siatkarki Budowlanych Łódź będą grały pod nazwą nowego sponsora.
Od dwóch sezonów, po zakończeniu współpracy z Organiką, łódzkie zawodniczki występują jako Budowlani. Teraz to się zmieni, bo Marcin Chudzik, prezes klubu, pozyskał nowego sponsora tytularnego. W poniedziałek ma zostać przedstawiony na specjalnej konferencji prasowej, która odbędzie się w Atlas Arenie. - Nie chcę zdradzać jego nazwy. Proszę o cierpliwość do poniedziałku - mówi Chudzik. - Mogę jedynie powiedzieć, że jest to firma z branży spożywczej.

Według nieoficjalnych informacji mówi się, że jest nią zakład przetwórstwa mięsnego Grot, który od wielu lat jest wspiera finansowo Budowlanych.

Przypomnijmy, że powoli kompletuje się nowy skład łódzkiej drużyny, której szkoleniowcem w nowym sezonie będzie Adam Grabowski, były trener mistrzyń Polski - Atomu Trefla Sopot. Obecnie liczy siedem zawodniczek. To Dorota Ściurka, Sylwia Pycia, Agata Durajczyk, Aleksandra Sikorska i trzy nowe siatkarki: rozgrywająca Ewa Cabajewska, przyjmująca Martyna Grajber i powracająca po dwóch latach do Budowlanych atakująca Anita Kwiatkowska (mistrzyni z Atomem Treflem). Łódzki klub planuje jeszcze podpisać kontrakty z pięcioma zawodniczkami. - W ciągu najbliższych dni powinniśmy informować o kolejnych wzmocnieniach - twierdzi prezes Chudzik.