Natalia Nuszel nową siatkarką Beef Master Budowlanych

Przyjmująca Natalia Nuszel została nową zawodniczką Beef Master Budowlanych. 24-letnia siatkarka w ostatnim sezonie sięgnęła z MKS Dąbrowa Górnicza po srebrny medal mistrzostw Polski
W poniedziałek ogłoszono, że nowym sponsorem tytularnym Budowlanych została firma Beef Master. Przy okazji prezes klubu Marcin Chudzik zapowiedział, że przed nowym sezonem będzie chciał zakontraktować jeszcze pięć nowych zawodniczek. We wtorek poznaliśmy nazwisko pierwszej z nich. To Natalia Nuszel. Mierząca 180 cm przyjmująca urodziła się 23 lutego 1989 r. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie dwa srebrne medale mistrzostw Polski. W 2011 r. zdobyła wicemistrzostwo z Atomem Treflem Sopot, a w zakończonym sezonie - z MKS Dąbrowa Górnicza.

Nuszel jest także reprezentantką Polski kadry B, z którą w 2011 r. wywalczyła piąte miejsce na uniwersjadzie w Shenzhen.

Wiadomo już, że oprócz niej w przyszłym sezonie zobaczymy w Budowlanych siedem innych zawodniczek. To Dorota Ściurka, Sylwia Pycia, Agata Durajczyk, Aleksandra Sikorska i trzy nowe siatkarki: rozgrywająca Ewa Cabajewska, przyjmująca Martyna Grajber i powracająca po dwóch latach do Budowlanych atakująca Anita Kwiatkowska (mistrzyni z Atomem Treflem).