Trener Beef Master Budowlanych po porażce z mistrzem: Z dwóch setów może być zadowoleni

W niedzielę siatkarki Beef Master Budowlanych przegrały we własnej hali z Atomem Treflem Sopot 0:3. - Z dwóch ostatnich setów możemy być jednak zadowoleni - ocenia spotkanie Adam Grabowski, trener łodzianek.

- W momentach, kiedy dobrze funkcjonował element przyjęcia, to jakość naszej gry nie była najgorsza. W innym wypadku nie mogliśmy sobie poradzić z wysokim blokiem rywalek. Nie będę ukrywał, że takiego bloku nie możemy postawić nawet na treningu i stąd problemy z tym elementem - ocenia niedzielne spotkanie Grabowski.

I dodaje: - Mimo że dwie ostatnie partie przegraliśmy, to możemy być z nich zadowoleni. Jeśli chodzi o pierwszego seta, to chyba zostaliśmy w nim jeszcze na rozgrzewce.

Zdziwiona tak słabą grą w pierwszej połowie jest także Magdalena Śliwa, kapitan Budowlanych. - Mogę zapewnić, że przed meczem byłyśmy bardzo zdeterminowane, żeby wygrać z Sopotem. Czułyśmy się silne i nie wiem, co stało się w pierwszym secie, który był bardzo słaby w naszym wykonaniu. Wiadomo, że w siatkówce jedna czy dwie akcje mogą diametralnie zmienić sytuację na boisku. Gdybyśmy wygrały ostatnią partię, to nie wiadomo, jak potoczyłyby się dalsze losy meczu. Grałyśmy z seta na set coraz lepiej.