Piątkowy rywal Beef Master Budowlanych wzmocnił się przed meczem w Łodzi

Ważne spotkanie czeka drużynę Beef Master Budowlanych w najbliższy piątek. Łodzianki zmierzą się z Muszynianką Muszyna, która właśnie sięgnęła po wzmocnienie. W drużynie Bogdana Serwińskiego zagra reprezentantka Czech
Jak podaje serwissiatka.org , nową siatkarką Muszynianki ma zostać Tereza Matuszkova-Rossi. Mająca aż 190 cm wzrostu atakująca ma pomóc klubowi z południa Polski odnieść lepsze wyniki. Przypomnijmy, że kibice "mineralnych" nie są zadowoleni z postawy swoich siatkarek. Przed meczem z Budowlanymi zajmują dopiero piąte miejsce w tabeli, a mając w składzie tak mocne zawodniczki jak Paulina Maj, Ivana Plochotova czy Aleksandra Jagieło to nie najlepszy rezultat.

Muszynianka nie będzie pierwszym polskim klubem, w którym zagra Matuszkova-Rossi. W sezonie 2006/2007 broniła barw Winiar Kalisz. Sezon zakończyła z uśmiechem na twarzy, a wszystko za sprawą zdobycia złotego medalu mistrzostw kraju oraz Pucharu Polski. Czeszka grała także m.in. w kilku klubach włoskich, a na swoim koncie ma także występy w swojej narodowej reprezentacji.

Piątkowy mecz w Atlas Arenie rozpocznie się o godz. 18.