Siatkarki Beef Master Budowlanych prowadzi造 2:0 i... przegra造

Stawk poniedzia趾owego meczu Beef Master Budowlanych 鏚 z Aluprofem Bielsko-Bia豉 by這 czwarte miejsce w Orlen Lidze. Po pi璚iosetowym meczu do elity wesz造 bielszczanki
W pierwszym secie gra by豉 wyr闚nana tylko do pierwszej przerwy technicznej. Kolejne akcje to ju zdecydowana przewaga siatkarek Budowlanych, kt鏎e nie myli造 si w ataku. Efekt? Zwyci瘰two gospody 25:13.

υdzianki dobrze prezentowa造 si tak瞠 w drugiej partii. Do tego nie zachwyca造 rozgrywaj帷e z Bielska i na pierwszej przerwie technicznej gospodynie prowadzi造 8:3. Zesp馧 z po逝dnia Polski poderwa si jednak do walki i niemal doprowadzi do remisu. Ko鎍闚ka nale瘸豉 jednak ostatecznie do Budowlanych (25:21).

Mimo faktu, 瞠 przez wi瘯szo嗆 trzeciego seta przyjezdne prowadzi造 gr, to 這dzianki mia造 okazj zako鎍zy spotkanie w trzech setach. Wysz造 z opresji i doprowadzi造 do remisu 24:24, ale ostatecznie dwa kluczowe punkty zdoby造 rywalki.

Niestety zawodniczki Budowlanych nie przypomina造 ju siebie z pierwszych partii meczu tak瞠 w czwartym secie. Chcia造 nawi您a walk z rywalkami, jednak b喚dy, szczeg鏊nie na zagrywce, nie pozwoli造 na wygran (21:25).

R闚nie w tie-breaku gospodynie nie mog造 z豉pa odpowiedniego rytmu. Bielszczanki zdoby造 pi耩 pierwszych punkt闚, a przy takim wyniku ci篹ko ju walczy o zwyci瘰two. Podopieczne Grabowskiego nie zrezygnowa造 jednak z walki i doprowadzi造 do remisu 13:13. B陰d w przyj璚iu przy pi販e meczowej dla przyjezdnych ostatecznie zako鎍zy ponad 2,5-godzinny mecz.

Beef Master Budowlani - Aluprof Bielsko-Bia豉 2:3

Sety: 25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16

Budowlani: 奸iwa, Nuszel, Pycia, Kwiatkowska, Love, Trach, Durajczyk (libero) oraz 圭iurka, Cabrera, Cabajewska, Grajber

Aluprof: Wilk, Beier, Lis, Horka, Str霩ik, Niki, W鎩towicz (libero) oraz Ciaszkiewicz, ㄊszkiewicz, Trojan