Rozgrywająca Beef Master Budowlanych o meczu z Naftą i eliminacjach do mistrzostw świata

- Szkoda, że w spotkaniu z Naftą Piła nie zdobyłyśmy trzech punktów - mówi Ewa Cabajewska z Beef Master Budowlanych Łódź
W piątek Budowlane rozegrały ostatni mecz w tym roku. Wygrały 3:2, choć miały szansę na 3:1, a nawet 3:0. W obu przegranych setach prowadziły. - Zabrakło nam kończącego ataku i postawienia kropki nad "i". Wydawało nam się, ze wygramy ten mecz i zabrakło też chyba koncentracji. Dobrze, że udało nam się wygrać piątego seta, chociaż też było dość nerwowo - mówi Cabajewska na stronieorlenliga.pl .

Zmienniczka Magdaleny Śliwy ocenia też szanse reprezentacji Polski podczas turnieju eliminacyjnego do mistrzostw świata, który zostanie rozegrany od 3 do 5 stycznia w Atlas Arenie. Jej zdaniem najtrudniejszy będzie mecz z Belgią, która jest brązowym medalistą ostatnich mistrzostw Europy. Poza tym Polki będą rywalizować ze Szwajcarią i Hiszpanią.