Jak czuje się Anita Kwiatkowska z Beef Master Budowlanych Łódź?

Anita Kwiatkowska była bohaterką niedzielnego meczu Beef Master Budowlanych z Legionovią. A w ogóle miała nie wystąpić w tym spotkaniu z powodu kontuzji pleców. Jak teraz czuje się siatkarka łódzkiego zespołu?
W pierwszych dwóch setach meczu z Legionovią Budowlane grały bardzo słabo. W konsekwencji przegrywały już 0:2 i gdyby zachowały styl z premierowych odsłon, uległyby rywalkom z kretesem. A dla obu drużyn to był bardzo ważny mecz. Łodzianki walczą bowiem o 4. miejsce na koniec rundy zasadniczej Orlen Ligi, a Legionovia broni się przed spadkiem.

Po 10-minutowej przerwie na boisko weszła Anita Kwiatkowska, która... w ogóle miała nie zagrać. Powodem była kontuzja pleców atakującej. - W czwartek i piątek nie trenowałam. Dopiero w sobotę wzięłam udział w zajęciach. Chyba z tego powodu trener nie wystawił mnie od początku w pierwszym składzie - tłumaczyła Kwiatkowska, która odmieniła losy meczu i tym samym łodzianki wygrały 3:2.

Jak Kwiatkowska czuje się po meczu z Legionovią? - Z jej plecami jest już o wiele lepiej. Anita rehabilituje się i już normalnie trenuje z zespołem - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych. - Czy zagra w meczu z Sopotem? Tego nie wiemy. Na pewno czuje się o wiele lepiej i istnieje duża szansa, że pomoże swoim koleżankom na boisku.

Przypomnijmy, że wciąż kontuzjowana jest Aleksandra Sikorska, która nosi buta ortopedycznego w związku z pęknięciem kości strzałkowej. Niewykluczone, że środkowa nie wystąpi w barwach Budowlanych już do końca sezonu. - Reszta zawodniczek nie narzeka na urazy i powalczy w niedzielę w meczu z Atomem Trefl - mówi Chudzik.

Początek wyjazdowego spotkania o godz. 17.