Beef Master Budowlani sparingowo zagrają z Legionovią

Ostatnie spotkanie ligowe Beef Master Budowlani rozegrali 8 lutego, a mecz z Muszynianką Muszyna był ostatnim w rundzie zasadniczej. Kolejne spotkanie łódzkie siatkarki rozegrają dopiero za niecały miesiąc, jednak wolny czas spędzają na ciężkich treningach
W ostatnim meczu rundy zasadniczej łodzianki przegrały z Muszynianką 2:3 i zajęły dopiero siódme miejsce przed fazą play-off. Oznacza to, że w pierwszej rundzie zagrają z Atomem Trefl Sopot, czyli aktualnym mistrzem Polski. Wiadomo już, że pierwszy mecz oba zespoły rozegrają 14 marca w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Co podopieczne Adama Grabowskiego robią podczas tej ponad miesięcznej przerwy? - Jesteśmy właśnie po etapie dwutygodniowych ciężkich treningów - mówi Marcin Chudzik, prezes klubu. - Dziewczyny trenowały dwa razy dziennie, w siłowni oraz w sali. W środę i czwartek przeszły również odnowę biologiczną w hotelu w Uniejowie.

Co więcej, Budowlane w piątek (godz. 17) i sobotę (godz. 10) rozegrają dwa sparingi z Legionovią Legionowo. Mecze odbędą się w hali rywala. - Oprócz treningów, chcemy także sprawdzić, jak nasze dziewczyny wypadną w meczu towarzyskim - dodaje Chudzik.

Warto dodać, że jedyną kontuzjowaną zawodniczką w ekipie Adama Grabowskiego pozostaje już tylko Tabi Love. Kanadyjka do treningów ma wrócić na początku przyszłego tygodnia. Dobra informacja jest też taka, że z zespołem na pełnych obrotach trenuje już Aleksandra Sikorska, która miała długą przerwę w grze spowodowaną pęknięciem kości strzałkowej.