Po meczu Beef Master Budowlanych: "Rywalizacja się jeszcze nie skończyła"

Beef Master Budowlani przegrali pierwsze spotkanie w walce o piąte miejsce w Orlen Lidze. Lepsze od łodzianek okazały się siatkarki Muszynianki Muszyna, które w Atlas Arenie wygrały 3:1. - Nie pozwoliły nam zwyciężyć słabsze momenty w meczu - mówi Magdalena Śliwa, kapitan i rozgrywająca Budowlanych
Aleksandra Jagieło (kapitan Muszynianki): - Drugi set dał nam bodźca do dalszej walki, bo wreszcie przełamałyśmy złą passę po porażkach z Impelem Wrocław w pierwszej fazie play-off. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować dobrą grę. Wiedziałyśmy, że czeka nas trudny mecz i rzeczywiście taki był. Do samego końca musiałyśmy walczyć o każdą piłkę, ale dzięki temu możemy cieszyć się ze zwycięstwa.

Magdalena Śliwa (kapitan Budowlanych): - Rywalizacja się jeszcze nie skończyła. Za tydzień czeka nas drugi mecz. Środowe spotkanie rozpoczęłyśmy bardzo dobrze, a potem przeszkodziła nam... nasza zagrywka. Przez to nie mogliśmy wykorzystywać wskazówek trenera i gra się skomplikowała. Straciłyśmy pewność siebie i nie grałyśmy skutecznie. Słabsze momenty w meczu nie pozwoliły nam zwyciężyć, ale nie składamy broni i będziemy walczyć.

Bogdan Serwiński (trener Muszynianki): - Patrząc przez pryzmat całej rundy zasadniczej, mogę być zadowolony z tego meczu. Wcześniej oba mecze kończyły się po tie-breakach, raz na naszą korzyść, a raz Łodzi. Teraz wygraliśmy 3:1 i jest jakiś progres.

Adam Grabowski (trener Budowlanych): - Nie przełożyliśmy dobrego przyjęcia na skuteczność w ataku. To jest nasz główny problem i przyczyna porażki.