Beef Master Budowlani mają także nową libero. To wicemistrzyni Polski

Sporo wieści transferowych w ostatnim czasie napływa z obozu siatkarek Beef Master Budowlanych. Kolejną zakontraktowaną zawodniczką została siatkarka wicemistrzyń Polski
Dorota Medyńska, bo o niej tu mowa, to zaledwie 21-letnia libero, która do tej pory grała w Impelu Wrocław. Nie trzeba przypominać, że wspólnie ze swoimi koleżankami w ubiegłym sezonie wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W związku z odejściem Agaty Durajczyk, dotychczasowej libero Budowlanych do Atomu Trefl Sopot, trener Adam Grabowski zdecydował, że do jego składu będzie pasowała właśnie utalentowana Medyńska.

Przypomnijmy, że nową siatkarką Budowlanych została również środkowa Gabriela Wojtowicz-Polańska. Swoje kontrakty przedłużyły zaś Aleksandra Sikorska, Natalia Nuszel, Dorota Ściurka i Sylwia Pycia. Ważną umowę ma również Martyna Grajber. Teraz priorytetem włodarzy Budowlanych jest znalezienie silnej atakującej, bowiem z klubu odejdzie Anita Kwiatkowska. - Rozmawiamy między innymi z Anną Podolec - zdradza Marcin Chudzik, prezes klubu.