Nowa siatkarka Beef Master Budowlanych: Trzymajcie za mnie kciuki

Gabriela Wojtowicz-Polańska po urlopie macierzyńskim wraca do uprawiania sportu i została nową siatkarką Beef Master Budowlanych. Zawodniczka nie ukrywa zadowolenia z podpisania umowy z łódzkim klubem.
Polańska ostatni raz na boisko wyszła w sezonie 2012/2013 w barwach Aluprofu Bielsko-Biała, po czym zawiesiła karierę, by urodzić dziecko. Teraz chce wrócić do czynnego uprawiania sportu, a w Łodzi będzie rywalizowała o miejsce w składzie z Sylwią Pycią i Aleksandrą Sikorską. - Klub złożył mi bardzo dobrą propozycję, poza tym z trenerem Grabowskim miałam przyjemność pracować już w Pile i uważam go za świetnego trenera, co też miało duże znaczenie przy podejmowaniu przeze mnie wyboru - mówi na oficjalnej stronie klubu siatkarka.

Trzeba przyznać, że zarząd i trenerzy Budowlanych obdarzyli zawodniczkę sporym kredytem zaufania. Nie wiadomo bowiem, jak będzie radziła sobie po powrocie na boisko. - Zrobię wszystko, aby tego zaufania nie zawieść i aby klub nie żałował, iż dał mi szansę - mówi siatkarka. - Po takiej przerwie mam nadzieję wrócić szybko do sprawności fizycznej sprzed ciąży. Trzymajcie za mnie kciuki.