Maturzystka Martyna Grajber z Beef Master Budowlanych zostanie poddana badaniu na wykrywaczu kłamstw? [POSŁUCHAJ]

Martyna Grajber, siatkarka Beef Master Budowlanych, to tegoroczna maturzystka. W ostatnich dniach otrzymała tajemniczy telefon i została poinformowana o tym, że zostanie poddana badaniu na wykrywaczu kłamstw
Cała akcja została zaplanowana przez jednego ze znajomych zawodniczki oraz Radio Zet. Oczywiście okazała się żartem. - Musimy sprawdzić panią na wykrywaczu kłamstw na okoliczność ściągania - powiedział zmienionym głosem Kamil Nosal, prezenter stacji, który podał się za pracowniczkę komisji egzaminacyjnej i prosił, by Martyna stawiła się na badanie.

- Jestem siatkarką i niestety nie mogę sobie ustalać nic na najbliższe dni. Będę dostępna dopiero 1 sierpnia - broniła się ewidentnie nabrana Grajber, która wówczas rozpocznie treningi z Budowlanymi. - Czy to muszę być naprawdę ja? To naprawdę mi nie pasuje.

- Przystąpi pani do egzaminu i jeśli wykrywacz stwierdzi, że pani nie kłamie, całość potrwa zaledwie pięć minut. Jeżeli wykrywacz stwierdzi, że pocą się pani stopy lub haluksy, to istnieje możliwość, że może pani ściągać.

- Ale jeśli ja się tak stresuję? - pytała coraz bardziej zdenerwowana siatkarka.

Całą naprawdę zabawną rozmowę dziennikarza z siatkarką można posłuchać na stronie Radia Zet. Miejmy nadzieję, że siatkarka naprawdę nie ściągała na maturze, a ta poszła jej dobrze...