Beef Master Budowlani kompletują skład. Wkrótce dwa nowe nazwiska

Beef Master Budowlani wciąż szukają zawodniczek na trzy pozycje. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie poznamy nazwiska nowych atakującej i przyjmującej.
W poniedziałek umowę z łódzkim klubem podpisała Emilia Kajzer. 22-letnia rozgrywająca ostatnio występowała w Nafcie Piła. Jest także w kadrze Polski. Kajzer będzie rywalizować z doświadczoną Magdaleną Śliwą. - Liczę, że to Emilia będzie stanowiła o sile naszego zespołu - mówi Adam Grabowski, trener Budowlanych. - To bardzo zdolna zawodniczka. Jeśli dalej będzie pracowała i robiła takie postępy, ma ogromne szanse na grę w pierwszej szóstce. Wszystko zależy od niej.

Kajzer jest przekonana, że gra w Budowlanych pozwoli jej rozwinąć umiejętności. - Dzięki grze w Budowlanych mogę nabrać doświadczenia, bo przecież będę występowała przy tak uznanej rozgrywającej, jaką jest Magdalena Śliwa. Jestem pewna, że się sporo od niej nauczę - mówi Kajzer.

Do zamknięcia składu na przyszły sezon Budowlani potrzebują jeszcze znaleźć przyjmującej (obok Martyny Grajber, Natalii Nuszel i Doroty Ściurki) oraz dwóch atakujących. Jeśli chodzi o lewoskrzydłową, to blisko przenosin do Łodzi jest Eweliny Sieczki z Impelu Wrocław. - Rozmowy na jej temat trwają. Jesteśmy bardzo blisko porozumienia - ucina Marcin Chudzik, prezes Budowlanych.

Większy kłopot Budowlani mają ze znalezieniem wartościowych atakujących. Nie udało się pozyskać Anny Podolec, która zdecydowała się pozostać w Atomie Trefl Sopot. Chudzik ma jednak dobre informacje dla łódzkich kibiców. - Jesteśmy bardzo blisko porozumienia i w najbliższych dniach poznamy nazwisko pierwszej atakującej - zapowiada. - Mamy trzy kandydatki z zagranicy i są to reprezentantki swoich krajów. To naprawdę głośne nazwiska.

Więcej o: