Sport.pl

Wielkie wzmocnienie Budowlanych Łódź. Przychodzi była mistrzyni Polski

Ewelina Sieczka, wielokrotna reprezentantka Polski, została nową zawodniczką Budowlanych Łódź
26-letnia Sieczka jest jedną z lepszych przyjmujących w Polsce. Ma na koncie medale mistrzostw Polski - złoto, srebro i brąz z Atomem Treflem Sopot, zaś w ostatnim sezonie znów była druga z Impelem Wrocław. Grała jednak niewiele, bo trener stawiał na inne przyjmujące.

Sieczka ma 182 cm wzrostu, a jej atutami są atak, zagrywka i blok. - Chcieliśmy ją już od czterech lat, ale zawsze przebijały nas bogatsze kluby. W końcu się udało. Jestem przekonany, że odbuduje się w naszej drużynie, tak jak Natalia Nuszel - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych.

Wcześniej do łódzkiej drużyny przyszły, rozgrywająca Emilia Kajzer, środkowa Gabriela Polańska i libero Dorota Medyńska. Budowlani szukają jeszcze atakującej.

Więcej o:
Komentarze (1)
Wielkie wzmocnienie Budowlanych Łódź. Przychodzi była mistrzyni Polski
Zaloguj się
  • molunat

    Oceniono 1 raz 1

    Pełna zgoda Panie Prezesie w kwestii tego,że Sieczka się tutaj( Budowlani) odbuduje fizycznie i psychicznie. Nie pierwsza i nie ostatnia to siatkarka , która tak traktuje swoją przygodę z Łodzią. Obym się mylił. Coś mi to wygląda na przygodę jednoroczną a potem utytułowany klubik polski lub zagraniczny

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX