Była atakująca Budowlanych zagra przeciwko łodziankom?

Anita Kwiatkowska z Impelu Wrocław, która w poprzednim sezonie występowała w Budowlanych Łódź, może wystąpić przeciwko swojej byłej drużynie. Atakująca wraca do zespołu po kontuzji
Siatkarki Impelu w ostatnich dwóch meczach okazały się słabsze od swoich przeciwniczek. Najpierw przegrały z Lidze Mistrzyń z Volero Zurych (0:3), a w ostatni poniedziałek z Muszynianką Muszyna (1:3). - Widać u dziewczyn dodatkową motywację i zaangażowanie na treningach. Obowiązuje hasło "wszystkie ręce na pokład". To powinno przełożyć się na mecze - zapewnia na oficjalnej stronie Impelu drugi trener wrocławianek Marek Solarewicz.

Co ciekawe, do Wrocławia wrócą Ewelina Sieczka i Dorota Medyńska, które w poprzednim sezonie grały w Impelu. O ile libero ze względu na kontuzję obejrzy mecz jedynie z trybun, to Sieczka będzie chciał dobrze zaprezentować się przed dawną własną publicznością. Z kolei w drużynie Impelu być może zagra Anita Kwiatkowska, która grała wcześniej w Budowlanych. Atakująca wraca do zespołu po kontuzji. - Jest już wszystko OK. Po kontuzji pomału wprowadzaliśmy ją do treningów. Najpierw była siłownia, potem ćwiczenia z gumami, następnie odbijanie sposobem dolnym, później górnym i atak. Na końcu zaczęła skakać do bloku. Normalnie uczestniczy już w zajęciach, jest w pełni sprawna - zapewnia Solarewicz.

Początek mecz o godz. 18.

Więcej o: