Sport.pl

Jacek Nawrocki oficjalnie koordynatorem w Budowlanych Łódź

Jacek Nawrocki, były trener PGE Skry Bełchatów, będzie pomagał drużynie siatkarek Budowlanych Łódź. Zacznie we wtorek
Jak informowaliśmy wielokrotnie, po zwolnieniu Adama Grabowskiego za słabe wyniki zespołu w Orlen Lidze, szefowie Budowlanych zaproponowali Nawrockiemu funkcję pierwszego trenera. Odmówił, ponieważ pracuje w SMS Spała i prowadzi reprezentację Polski juniorów, z którą zdobył wicemistrzostwo Europy, a w przyszłym roku wystąpi w mistrzostwach świata. Zgodził się jednak zostać koordynatorem w łódzkim klubie. Będzie pomagał Błażejowi Krzyształowiczowi. - Zdajemy sobie sprawę, że jest to nietypowa sytuacja. Jednak mając możliwość zatrudnienia tak wybitnego trenera nie zastanawiałem się długo i jestem przekonany, że ta koncepcja się sprawdzi. Mam nadzieję, że zaczniemy marsz w górę tabeli - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych.

Nawrocki poprowadzi wtorkowy trening drużyny w Atlas Arenie. W poniedziałek Budowlani zmierzą się w Łodzi z Atomem Treflem Sopot.

Więcej o:
Komentarze (3)
Jacek Nawrocki oficjalnie koordynatorem w Budowlanych Łódź
Zaloguj się
  • gtsod

    Oceniono 7 razy 7

    No cóż Panie Prezesie jak zwykle ma Pan nadzieję, że koncepcja się sprawdzi, tylko jakoś żadna z Pana koncepcji się nie sprawdziła, może czas pomyśleć o złożeniu rezygnacji? Mam nadzieję że moja koncepcja się sprawdzi. :-)

  • molunat

    Oceniono 3 razy 3

    A właściwie to kto to taki koordynator. Od kilku ładnych lat bardzo mądrze brzmiące stanowisko dla którego jeszcze nikt nie wymyślił poważnego zakresu obowiązków a tym samym zakresu odpowiedzialności. Zalety tego stanowiska są znane :nie wiadomo za co odpowiada, nie wiadomo komu podlega( zapewne prezesowi), ale jakie są jego zależności względem trenera-czy jest nad trenerem , czy jest pod trenerem , czy jest obok trenera. Czy jest koordynatorem zajęć treningowych , czy taktyki meczowej, inaczej czy prowadzi treningi czy jest trenerem na meczu.To jakaś pterodaktylowa funkcja z minionej epoki.Przypominam, ze to trener Nawrocki zrezygnował z propozycji bycia trenerem reprezentacji Polski w siatkówce męskiej, wybierając trenowanie Skry, obecnie to trener Nawrocki rezygnuje z propozycji zostania trenerem Budowlanych, tłumacząc, że nie chce zrezygnować z trenowania SMS Spała i reprezentacji juniorów .Czy to bojaźn przed odpowiedzialnością chyba nie bo trenuje kadrę juniorów? To może brak zdecydowania a może za dużo propozycji. No to jest kooordynator- ani to 1trener ani to 2 trener takie coś nie wiadomo co.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX