Ewelina Sieczka z Budowlanych na kolejnym zgrupowaniu reprezentacji Polski

Ewelina Sieczka, przyjmująca Budowlanych Łódź, od niedzieli przebywa w Szczyrku, gdzie odbywa się kolejne zgrupowanie reprezentacji Polski kobiet.
Nasze siatkarki na początku sierpnia zagrają w turnieju Final Four II dywizji World Grand Prix. Zawody odbędą się w Lublinie i Polki miały zapewniony awans, ale i tak na turniejach kwalifikacyjnych w Ameryce Południowej chciały zaprezentować się jak najlepiej. Podopieczne Jacka Nawrockiego odniosły cztery zwycięstwa i zajęły w końcowej tabeli drugie miejsce.

Za ocean nie poleciały zawodniczki, które grały w Igrzyskach Europejskich w Baku. Godnie zastąpiły je młodsze siatkarki z szerokiej kadry. Teraz, po krótkim odpoczynku doświadczone zawodniczki znów dołączą do reprezentacji i już rozpoczęły zgrupowanie w Szczyrku. Z zespołem trenuje także Ewelina Sieczka z Budowlanych Łódź, zaś Gabriela Polańska i Ewelina Tobiasz na razie dostały wolne. - To nie znaczy, że z nich zrezygnujemy - mówi Nawrocki.

Turniej w Lublinie odbędzie się w dniach 1-2 sierpnia.

Zdjęcie ADIDAS OFICJALNA DAMSKA KOSZULKA MIVBALL SIATKARSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI 2014 F82171 Zdjęcie Wilson Piłka do siatkówki plażowej AVP Official WTH4308XDEF Zdjęcie Wilson Piłka do siatkówki plażowej AVP Replica WTH4679XDEF
ADIDAS OFICJALNA DAMSKA KOS... Wilson Piłka do siatkówki p... Wilson Piłka do siatkówki p...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info