Sylwia Pycia z Budowlanych: "Kluczowa była zagrywka"

- Z takim przeciwnikiem jak Bydgoszcz nie gra się łatwo - mówi po wygranej z Pałacem Bydgoszcz Sylwia Pycia, kapitan Budowlanych Łódź
Budowlane wygrały 3:0 i zdobyły kolejne cenne punkty w Orlen Lidze. - Na pewno w pierwszym secie te elementy były kluczowe - ocenia mecz z Pałacem Sylwia Pycia, kapitan Budowlanych. - Decydująca była zagrywka. Dzięki niej ułatwiłyśmy sobie grę na siatce i zdobywałyśmy punkty blokiem. Natomiast już w drugiej i trzeciej partii nie było wcale tak łatwo. Dziewczyny z Bydgoszczy ustabilizowały przyjęcie. Nasza zagrywka nie wyrządzała już tyle krzywdy, co skutkowało tym, że również blok nie był tak skuteczny.

I dodaje: - Z takim przeciwnikiem jak Bydgoszcz nie gra się łatwo. U nas również pojawiło się wiele głupich, niewymuszonych błędów. Ta nasza gra w tej odsłonie była trochę taka zwariowana, niepoukładana. Tym bardziej cieszymy się, że udało się tego seta w miarę szybko wygrać, bez nerwowej końcówki i walki na przewagi, bo różnie by się to mogło zakończyć.