Budowlani Łódź do meczu z Chemikiem Police przygotowują się w Spale

Siatkarki Budowlanych Łódź w poniedziałek zagrają w Atlas Arenie z Chemikiem Police. Do meczu przygotowują się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale
To nie pierwszy raz, kiedy łodzianki wyjeżdżają na treningi poza miasto. Minizgrupowanie jest jednak konsekwencją braku miejsca do treningów w Łodzi. Łodzianki nie mogą ćwiczyć w Atlas Arenie ze względu na różne imprezy, a hala wolna będzie dopiero w poniedziałek, czyli w dniu meczu. Zajęte są też obiekty przy ul. Skorupki, ul. Małachowskiego czy ul. Rzgowskiej. W związku z tym zarząd klubu wspólnie ze sztabem szkoleniowym zdecydowali, że od czwartku do niedzieli Budowlani będą trenowali w Spale.

Co więcej, do meczu z mistrzem Polski drużyna przygotowuje się w pełnym składzie. Do treningów wróciła także Ewelina Brzezińska, która nie grała w spotkaniu z Developresem Rzeszów ze względu na pogrzeb brata.

Bilety na spotkanie z Chemikiem są już dostępne w Atlas Arenie. Ich koszt to 10 (ulgowy) i 15 złotych (normalny). Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.