Sport.pl

Kolejne sprawdziany Budowlanych. Tym razem w Szamotułach

Od piątku do niedzieli siatkarki Budowlanych wezmą udział w kolejnym turnieju towarzyskim. Tym razem pojadą do Szamotułów
Turniej Amica Cup w Szamotułach będzie miał międzynarodową obsadę. Do zawodów zaproszono Agel Prostejov, czyli aktualnego mistrza Czech. W turnieju zagra również niemiecki Schweiner SC, czyli uczestnik Ligi Mistrzyń. Do tego swoją formę sprawdzą Impel Wrocław oraz właśnie Budowlani.

Łodzianki do Szamotułów pojechały wzmocnione dwoma kadrowiczkami: Julią Twardowską oraz Martyną Grajber, które niedawno wspólnie ze swoimi reprezentacyjnymi koleżankami wywalczyły awans do mistrzostw Europy. Jedyną nieobecną w drużynie prowadzonej przez Błażeja Krzyształowicza jest rozgrywająca Pavla Vincourova, która wciąż pełni swoje obowiązki w czeskiej reprezentacji.

W piątek Budowlane zagrają z Impelem Wrocław (godz. 16). W sobotę o tej samej porze łodzianki zmierzą się z mistrzem Czech, a w niedzielę podejmą zespół z Niemiec (godz. 11).

Zdjęcie Piłka do siatkówki Molten V5M4500 Zdjęcie Avento Piłka do siatkówki 16VE Zdjęcie Get Spart Piłka do siatkówki Basic Volley
Piłka do siatkówki Molten V... Avento Piłka do siatkówki 1... Get Spart Piłka do siatkówk...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: