Dlaczego bełchatowianie nie chodzą na mecze PGE GKS? "Bo mnie to nie interesuje ..." [WIDEO]

... albo nie mam na to czasu". To najczęstsze odpowiedzi, jakie udzielają mieszkańcy Bełchatowa na pytanie dlaczego nie chodzą na mecze PGE GKS.
Frekwencja na meczach Bełchatowie jest najniższa w ekstraklasie. Średnia liczba widzów stadionie PGE GKS wynosi niewiele ponad 2 tys. widzów. Najniższy wynik pod względem liczby widzów odnotowano podczas meczu z Zagłębiem Lubin, który oglądało zaledwie 1389 fanów. To dziwne, tym bardziej że bilety na mecze PGE GKS są najniższe w ekstraklasie.

Portal gks.net.pl przeprowadził sondę wśród mieszkańców Bełchatowa, pytając dlaczego tak rzadko wybierają się na stadion PGE GKS. Najczęstsze odpowiedzi, jakie padały to: "nie mam na to czasu" albo "nie interesuję się piłką nożną".W najbliższą sobotę piłkarze PGE GKS zmierzą się u siebie z Wisłą Kraków (godz. 15.45).Mimo że do Bełchatowa przyjedzie mistrz Polski, to wiele wskazuje na to, że frekwencja znowu będzie bardzo niska. Powód? Godzinę wcześniej siatkarze PGE Skry rozpoczną półfinałowe spotkanie z Arkasem Izmir w Final Four Ligi Mistrzów. Łódzka Atlas Arena zapełni się do ostatniego miejsca i w sumie zasiądzie w niej 13 tys. fanów.