Piłkarze Widzewa Łódź i PGE GKS Bełchatów w kadrze Polski U-21

Stefan Majewski, trener reprezentacji Polski do lat 21, ogłosił kadrę na eliminacyjne spotkanie mistrzostw Europy z Mołdawią. Na liście powołanych znalazło się dwóch piłkarzy z województwa łódzkiego
Majewski powołał 17 piłkarzy, do których automatycznie dołączą młodzieżowcy, którzy nie znajdą się w kadrze reprezentacji Polski na Euro 2012. W kadrze na zaplanowany na 1 czerwca mecz z Mołdawią znalazło się dwóch obrońców z województwa łódzkiego - 21-letni Jakub Bartkowski z Widzewa i o rok młodszy Filip Modelski z PGE GKS.

Kadra na mecz z Mołdawią:

Bramkarze: Filip Kurto (Wisła Kraków), Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze).

Obrońcy: Jakub Bartkowski (Widzew Łódź), Piotr Malarczyk (Korona Kielce), Rafał Janicki (Lechia Gdańsk), Filip Modelski (GKS Bełchatów), Paweł Olkowski (Górnik Zabrze).

Pomocnicy: Łukasz Zejdler (FC Banik Ostrawa, Czechy), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze), Mateusz Klich (VfL Wolfsburg, Niemcy), Grzegorz Krychowiak (FC Nantes, Francja), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy), Michał Żyro (Legia Warszawa), Marcin Budziński (Cracovia).

Napastnicy: Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Łukasz Teodorczyk (Polonia Warszawa